Паспортний стіл Дарницького району вимагає зробити їм ксерокопії на 50грн | Дарниця.org

Паспортний стіл Дарницького району вимагає зробити їм ксерокопії на 50грн

Під час одного із візитів до Дарницького районного відділу державної міграційної служби України (народна назва – Паспортний стіл), що розташовується по пр-ту Бажана, 3а, з одним із мешканців району стався неординарний випадок.

Отже, під час прийому у спеціалістів відділу – останні вдруге почали вимагали зробити їм ксерокопії на 50грн.! Після ж відмови держслужбовці емоційно констатували:мовляв, не хочете платити неофіційно 50грн. – заплатите 58грн. офіційно!

Далі, на спроби мешканця прояснити ситуацію щодо подібних дивних схем, від працівників установи була отримана відповідь: „Вам першій цікаво – іншим все одно!”

Підводячи підсумок стає зрозумілим, що даний випадок аж ніяк не поодинокий в робочому процесі установи – адже вищеописана ініціатива держслужбовців очевидно носить регулярний характер. То хто ж винен? Окремі працівники, котрі внаслідок дефіциту на копіювальний пристрій і папір змушені вдаватися до подібних хитрувань на межі фолу? Чи відповідні вищі органи (керівництво) – котрі не в змозі забезпечити своїх співробітників найнеобхіднішим?

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.