Парк «Партизанська слава» знову рятували | Дарниця.org

Парк «Партизанська слава» знову рятували

На вихідних у парку «Партизанська слава» знову відбулися громадськіслухання. Порядок денний такий же, як іна попередніх трьох чи чотирьох – розвиток та благоустрій парку. Тільки цього разу організаторами слухань виступила Громадська рада при Дарницькій райдержадміністрації. До цього слухання проводили громадські активісти та «комунальні» представники міської адміністрації (про останні слухання на нашому сайті можна почитати ТУТ).

Голова Громадської ради при ДРДА Богдан Назаренко каже нам, що слухання, організовані радою, відрізняються від інших тим, що їх проводили на офіційному рівні і під протокол, а учасників реєстрували. Він обіцяє вже найближчими днями оприлюднити результати слухань, а узагальнені пропозиції передати в Київську міську держадміністрацію. 

фото Александра Кулабухова из Facebook

Проблем у парку справді багато, вони постійно обговорюються, але поки що вирішуються повільно. Роблять, хто що може – щось адміністрація, щось громадськість, але загальну картину це не змінює. Погане освітлення, забрудненість, відсутність інфраструктури і т.д. Одна з найгарячіших тем – бути чи не бути підприємництву у парку. Кіоски, автокав’ярні комусь заважають, а комусь дуже до вподоби. До речі, на слуханнях дісталося громадській організації «Дарницька громадська варта», на яку посипалися звинувачення у лобіюванні бізнесу, бо вони якраз з тих, хто захищає підприємців. 

Голова Дарницької РДА Геннадій Сінцов не перестає повторювати про те, що потрібно облаштувати парк зональним принципом, за принципом: кожному за інтересами. Комусь – зони, вільні від торгівлі, комусь – ятки і автокав’ярні. Чомусь здається, що захисників підприємців набереться більше, ніж противників. Але головне – вирішити все мирним шляхом. 

Модератор слухань Станіслав Вітковський після них написав на своїй сторінці у Facebook: «Мне особенно приятно, что на предложение о создании серии обсуждений и слушаний откликнулись все присутствующие, несмотря на видимые разногласия в политике, взгляде на будущее района и принадлежность к партиям. Это говорит о том, что у нас есть право продолжать курс к территориальным общинам и есть шанс на успех!»

А те, що й ці слухання не останні – майже факт. Принаймні, Голова ДРДА теж каже, що для досягнення ефекту потрібно провести низку таких слухань. Громадська Рада при ДРДА теж підтримує такі плани. Богдан Назаренко каже, що вони не самоціль, а механізм досягнення результату.

Хто хоч раз був у знаменитому дарницькому парку, підтвердить, що тут є що рятувати. Правда, є й за що боротися. Неосяжна територія, сотні відпочиваючих – неабиякі бізнес-перспективи.

Comments

Уже не первый раз наблюдаю фото сделанные мною и выложенные на моей страничке в Фейсбуке в статьях Дарница орг... ???

Назаренко:

наблюдаю что кто-то бесстыдно фоткает меня и выкладывает в статьях Дарница.орг...???

Місцевий:

Просте питання лежить на поверхні і на вустах сусідів, "Чому саме "ДГВ" (неприбуткова громадська організація)має ЕКСКЛЮЗИВ НА продаж послуг та товарів біля третього озера, проведення благоустрою території(до речі, якщо ТУАЛЕТ коштує-один пісс 2 грн., а щоб не було пісс під дерева, патрулюють дгв в формі(щоб не порушували бізнес)!! то тоді який це благоустрій??- це просто нахабний бізнес!).

Уважаемый,:

На 100 метров в сторону и обосрите любое место, которое кто-то не обосрал до Вас. И наслаждайтесь воздухом, бесплатностью и безнаказанностью. Какие проблемы?

Звернення до людей з відвертою відразою, "уВаЖаемЫй", дуже схоже на Граба...значить читає відгуки, значить важлива ще думка "уВаЖаемЫх".

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.