Нові вулиці Дарницького району | Дарниця.org

Нові вулиці Дарницького району

Комісія з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київради (КМДА) прийняла рішення про найменування нових вулиць у Дарницькому районі на честь трьох відомих українських письменників ХХ сторіччя: вул. Бориса Антоненка-Давидовича, вул. Миколи Вінграновського, вул. Миколи Хвильового.

Про це повідомив член комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків КМДА, голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

«Ці постаті безумовно заслуговують на увічнення, вони живуть в нашій пам'яті, а тепер житимуть в назвах вулиць. Я радий, що особисто мав можливість долучитися до увічнення українських класиків», - зазначив Бригинець.

Депутат повідомив, що група експертів, яка працює над перейменуванням і найменуванням вулиць, дуже кваліфікована і добре аналізує ситуацію, тому в експертному середовищі напрацьовуються хороші рішення в інтересах міста.
«На жаль, депутати Київради неохоче підтримують рішення про перейменування, але в даному випадку йдеться про найменування. Тому думаю, що до Дня Києва Київрада прийме це рішення, і в столиці стане ще більше вулиць, назви яких пов'язані з історією та культурою нашого міста», - висловив сподівання Олександр Бригинець.

Бригинець розповів, що Дарницька районна адміністрація пропонувала присвоїти зазначеним вулицям назви: вул. Папяна Павла, вул. Шустика Володимира, вул. Рембазівська, але комісія не підтримала дані пропозиції.

Сергій Котов

Comments

Згідно ЗУ "Про місцеве самоврядування", Рішення Київської міської ради від 29.04.2004 р. N 206/1416 "Про порядок найменування об'єктів міського підпорядкування, вшанування пам'яті видатних діячів і подій, встановлення пам'ятних знаків у місті Києві" прийняття рішень з питань адміністративно-територіального устрою є виключною компетенцією відповідної ради.
Комісія з питань найменувань та пам'ятних знаків Київської міської державної адміністрації не наділена повноваженнями з найменування (перейменування) об'єктів міського підпорядкування.
До відання виконавчих органів рад (комісія з питань найменувань та пам'ятних знаків Київської міської державної адміністрації) належить підготовка та внесення на розгляд ради подання щодо найменування ( перейменування ) вулиць, провулків, проспектів, тощо. Яке повинно бути погоджено з постійною комісією Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики та постійною комісією Київради з питань гуманітарної політики.

Вулиці досі не названі, люди страждають... І це перед виборами.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.