Нові амбулаторії в Дарницькому районі | Дарниця.org

Нові амбулаторії в Дарницькому районі

4 листопада 2011 року до 67-ї річниці визволення України та 68-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників урочисто відкрили два амбулаторії сімейної медицини. Один — на вул. Сімферопольській, 3/2, а другий — на вул. Вересневій, 4.

На заході були присутні чиновники Дарницької районної в місті Києві адміністрації: Вітковський Сергій, заступники голови, також ветерани війни і праці, молодь.

Спочатку урочисто поклали квіти до Монумента мужності, поздоровили ветеранів, зі святковою промовою виступив і генерал Ради ветеранів Великої Вітчизняної війни Пилипенко Анатолій Іванович.

Ветерани були задоволені і радісні, та, на жаль, їх лишається усе менше і менше. Тому наше завдання — цінувати і поважати ветеранів, завжди пам’ятати, що вони наша гордість і слава, приділяти увагу та робити подарунки не лише на свята, а й кожного дня.

 
 

Comments

Ребята,девушка красивая на передовой это к здоровью. А ветераны - всегда впереди в очереди за здоровьем. Такие красивые фотографии никогда не дадут спокойно спать членам Ваших семей.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.