Нове сміттєзвалище на Осокорках | Дарниця.org

Нове сміттєзвалище на Осокорках

26 жовтня, під час курсування катера до місця відбору проб, лаборантами Бортницької станції аерації було виявлено величезну кількість пластикових та скляних пляшок, поліетиленових пакетів, бляшанок та іншого сміття, плаваючого у водах Дніпра. За словами працівників лабораторії БСА, які під час навігаційного сезону щомісяця дістаються катером до розсіювальних випусків, аби взяти зразки для аналізу води, такого жахливого засмічення ріки вони ще не бачили, інформує прес-служба.

На відміну від північної частини Києва, де Дніпро тече із достатньо великою швидкістю, за Південним мостом течія уповільнюється через наближення ріки до водосховища. Тому в цьому місці концентрація гілок, листя, тріски та водоростей, які потрапляють до води природнім шляхом, зазвичай найбільша. Де-не-де трапляються пластикові пляшки, залишені недбалими киянами на берегах та підхоплені рікою під час припливу. Але та кількість побутового сміття, яка вчора плавала Дніпром, каже про кричуще, безвідповідальне, навіть злочинне ставлення людей до екології столиці.

На відміну від європейського, українським законодавством, на жаль, досі не передбачено жодного покарання за побутове забруднення річок, а отже, навряд чи, залишаючи сміття на березі, або скидаючи його безпосередньо до річки, люди відчувають хоч найменші докори сумління. Замість дбайливого ставлення, громадяни вражають своєю байдужістю до стану Дніпра, який забезпечує питною водою 35 млн. українців, тобто 70 % населення країни.

Між тим, на адресу Київводоканалу постійно лунають нарікання щодо якості питної води, яка в дійсності відповідає абсолютно всім вимогам ДержСанПіНу, а також є набагато кращою, аніж в більшості країн Європи. Однак, як довго триватиме подібна тенденція за умов постійних забруднень антропогенного характеру, невідомо.

http://jkg-portal.com.ua/ua/news-gkj/jkgvodo/13504-na-stolichnix-osokork...

Comments

Дарничанин:

Недавно прочитал, что на Коллекторной отвели 7 гектаров для обслуживания мусоросжигательного завода, кто знает- это для того, который работал или новый собираются строить? Если новый, то почему опять у нас в райне?

Если заехать в глубь дачного поселка Осокорки, то на подъезде к озеру Святище (нужно проехать в конец ул. Виноградной) можно наткнуться на громадный полигон захоронения мусора, который создал месный житель на землях, ему не пренадлежащих. Некий Константин Константинович не стесняясь принимает в день до десятка самосвалов мусора, с которых берет от 50 до 250 грн (в зависимости от содержимого). Его рабочие (бомжи) мусор сортируют - отбирают металл, макулатуру, а остальное палят по ночам. Вот Вам и "Нове сміттєзвалище на Осокорках".

Или хотя бы координаты на картах гугл?

info@darnitsa.org

Схему проезда сбосил на Ваш адрес.

Шановні ті хто вивозить мусор, не їдьте сюди,бо я Вас буду звідси повертати.Не тратьте даремно час.Уже надоїло їх відганяти.Хтось купив одну ділянку чи орендував, а зробили мусор на 10 ділянках,при чому в ділянок є реальні хазяєва.Я сусід і покажу вигляд з вікна свого.Попереджую ніхто більше не буде у мене під вікном висипати мусор,немає навіть вам смислу їхати сюди.Машини будуть повертатися.Дорога була нормальна,розбили машини дорогу так що неможливо проїхати.Реально це твориться все у чиновників під носом.5 км від ст.метро Славутич.
Ось скидаю ссилки для чиновників,екологічної прокуратури,екологічної служби,ссилки на фото нижче.

https://yadi.sk/d/Avpc-_oUePQSn

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.