Несанкціоновані бар'єри | Дарниця.org

Несанкціоновані бар'єри

Ні для кого не секрет, що машин у Києві стає все більше, а ставити їх нікуди… Паркувальних майданчиків існує безліч, але це не заважає деяким мешканцям незаконно захоплювати територію міста.

До нашого сайту звернувся мешканець будинку №10/2 по вулиці Ревуцького. Віктор зіткнувся з проблемою, що його сусіди самовільно встановлюють паркувальні бар'єри, які не дозволяють під'їхати впритул до будинку. А як же ж занести важкі пакети, чи підвезти інваліда? Зрештою, просто погуляти з дитиною?

На будь-які зауваження сусіди не реагують, а двері просто не відчиняють. Відганяючи автівку, піднімають бар'єр, аби ніхто не зайняв їх місце.

«Просимо сайт «Дарниця.орг» допомогти у цій ситуації, адже бар'єри з'явились навколо усього будинку. Це ж незаконно! Хто має за цим слідкувати?! А не дай Боже пожежа, що ж тоді, пожежники навіть під'їхати не зуміють, щоб врятувати чиєсь життя...» - каже Віктор.

Бажання мешканця будинку припаркувати своє авто під вікнами - абсолютно зрозуміле. Проте самовільно влаштовувати несанкціоновані бар'єри - це просто нечесно! Адже ж якщо так робитимуть всі, то що ж тоді залишиться від території міста?!

Андрій Київський

Comments

Ну с чего вы взяли, что они несанкционированные? Эти барьеры.
Может на них власти просто глаза закрывают- никто не жалуется, может так и надо - раз стоит.
Наши власти - как гологолевский Вий. Ходит с "заплющенными очами".
Вот у вас вон сколько партнеров: помогите нашему Вию расплющить их.
P.S. Сходства гологолевского персонажа Вий с председателем дарницкой администрации Витковским сомнительно и условно;)

Могу подтвердить, то что эти барьеры несанкционированные!!Ставили их простые жители дома, документов на это право у них нет. Получается что ситуация такого, любой человек пошел на рынок купил и поставил!!!

Вот и проблема нашего народа,что все говорят,но ничего не делают! Просьба к администрации района принять меры по демонтаже этих "барьеров" и хотелось бы ШТРАФ гражданам которые самовольно установили барьеры, право на парковку имеют все одинаковую и нечего присваивать себе парковочное место!

Гість:

Стаття 139. Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення
Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів, трамвайних колій, технічних засобів регулювання дорожнього руху, самовільне знімання, закриття чи встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для дорожнього руху, в тому числі забруднення дорожнього покриття, або невжиття необхідних заходів щодо їх усунення та попередження інших учасників руху про небезпеку, що виникла, або невжиття посадовими особами, відповідальними за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадянами — суб'єктами господарської діяльності заходів щодо заборони руху підвідомчих технологічних транспортних засобів, сільськогосподарської техніки і машин на гусеничному ходу автомобільними дорогами і вулицями, покриття яких може бути пошкоджене, -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, і накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадян — суб'єктів господарської діяльності — від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин.
Порушення, передбачені частиною першою цієї статті, що спричинили пошкодження транспортних засобів, вантажів чи іншого майна, —
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин і накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадян — суб'єктів господарської діяльності — від сорока до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин.
Установление юнипаркеров, барьеров и прочих препятствий на парковках является незаконным, т.к. препятствует движению автомобиля. (ст.16 ЗУ «О дорожном движении»). Кроме того, если водитель, не заметив подобное устройство повредит свой автомобиль, виновника–установщика такого несанкционированного устройства ждет штраф, а также полное возмещение стоимости ущерба.

Гість:

Стаття 142. Порушення землекористувачами правил утримання ділянок, прилеглих до автомобільних шляхів
Порушення землекористувачами правил утримання ділянок, прилеглих до смуги відводу автомобільних шляхів загальнодержавного, республіканського і місцевого значення, обов'язків по очищенню тротуарів, пішохідних доріжок у межах закріплених за ними ділянок, обладнанню і ремонту переїзних містків та їх очищенню, а також по утриманню у справному стані під'їздів до автомобільних шляхів загального користування -
тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Гість:

Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів
Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів –
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян — суб'єктів підприємницької діяльності — від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Действующие правила благоустройства в г.Одессе содержат следующие нормы, которые удалось отстоять «Общественному контролю дорог»:
«У спеціально обладнаних місцях для стоянки транспортних засобів забороняється:
- встановлювати технічні засоби: «юніпаркери» та «лежачі поліцейські»;
- використовувати не за цільовим призначенням території місць для стоянки транспортних засобів».
Нарушение данных норм влечет административную ответственность.

Действующие правила благоустройства в г.Одессе содержат следующие нормы, которые удалось отстоять «Общественному контролю дорог»..

А можно по конкретней.. Каким образом можно ознакомиться с материалом по данной теме ( конкретная информация, документы, и т.д.)

Действующие правила благоустройства в г.Одессе содержат следующие нормы, которые удалось отстоять «Общественному контролю дорог»..

А можно по конкретней.. Каким образом можно ознакомиться с материалом по данной теме ( конкретная информация, документы, и т.д.)

Гість:

Стаття 156-1. Порушення законодавства про захист прав споживачів
Відмова працівників торгівлі, громадського харчування та сфери послуг і громадян, які займаються підприємницькою діяльністю в цих галузях, у наданні громадянам-споживачам необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товари (роботи, послуги), їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця), у навчанні безпечного та правильного їх використання, а так само обмеження прав громадян-споживачів на перевірку якості, комплектності, ваги та ціни придбаних товарів –
тягнуть за собою накладення штрафу від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

И это только самая малость того,за что можно на законных основания оштрафовать на не маленькую сумму "самых умных" гражданей дома.

Я думаю штраф можно оформить на владельца автомобиля. Номерной знак отлично видно, вот на владельца и бомбить штраф! Пусть знают как это не легко быть "самым умным"

Кореной:

Я смотрю такие умные там и понаехавшие. Даже с номерами не КИЕВСКИМИ. Вообще обнаглело...(фото №7).

Понимающий:

Сплошное АА на фотках

Понимающий и ки...:

ВЕ-шка проскочила

Все эти комменты и статья сплошной ПУК-ПУК-ПУК для властей.

Кореной:

Я и гаварю, что панаехали всякие в Киев, оттого и нет места нармальным машину паставить. А власть районая только себя защищать можит и свои проблемы решать. Надо обЪеденятся киевлянам и защищать свои права.

Друзья, это наш бизнес. Все эти крабы установлены незаконно. Поэтому мы с друзьями организовали небольшой бизнес. По Вашей письменной заявке, мы готовы организовать демонтаж подобных изяществ. Стоимость услуги - 127 грн. Оптовикам - скидки. Конт.тел.- 564-90-10. Приёмная по приёму заказов работает с 9.00 до 17.00. Работаем - круглосуточно. Отзывы размещайте на сайте.

тот самый МАКС:

такое чувство что те кто ставит барьеры. купили часть земли(асфальта) где ставят машину. но это не так. тоесть они просто взяли землю незаконно, захватили её барьером и пользуются незаконно. а статья есть. вот пусть и ответят не будут сильно умные. а нет, то самим спилить и на метал сдать еще и денег заработем))

То что тема вызвала отклик-это хорошо
Проблема эта действительно есть
Но никто ничего по этому поводу не сделал
Власти этого никогда не увидят без официального обращения
А дальше бухтения у нас дело не идет

Нынче замерло всё до рассвета.....

Я автомобілем збив і вирвав бар'єр і у мене вимагали його установити на місце я установив але вушко що кріпиться колодкою відорвалось, вимагають заварити, я відказуюсь. Мене можуть притягнути до відповідальності перед законом?

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.