На території загальноосвітньої школи №309 влаштовано нелегальну автостоянку. Ось, що на це відповіла Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація | Дарниця.org

На території загальноосвітньої школи №309 влаштовано нелегальну автостоянку. Ось, що на це відповіла Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

Нещодавно, мешканці Дарницького району помітили, що на території загальноосвітньої школи №309 з’явилася нелегальна автостоянка. Машини залишають на території школи не тільки у нічний час, а й у денний.А всім відомо, що паркувати будь-який автотранспорт на території школи ЗАБОРОНЕНО. І що на територію школи може заїхати лише машина з продуктами для шкільної столової. Водії всіх інших автотранспортів повинні паркуватися не заїжджаючи за шкільні ворота.

 Громадська організація «Громадянський рух підтримки реформ» розуміє незадоволення батьків, які водять дітей до цієї школи. Тому звернулася до голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації зі скаргою, щодо негайного вирішення цього питання: щоб на території даного навчального закладу не знаходилося жодного автомобіля ні у денний ні у нічній час і щоб так звана «стоянка» призупинила свою діяльність.

Відповідь не змусила чекати на себе… Через тиждень громадська організація отримала відповідь на своє звернення в якій, перший заступник голови Дзюба В.М. повідомив наступне: адміністрацією СЗШ № 309 була організована перевірка щодо наявності автомобілів на території школи.

Під час перевірки було встановлено, що автомобілі, які знаходились на території закладу, не належать працівникам школи. Тому були роздруковані попередження і залишені власникам автомобілів.

Таким чином, станом на 20 лютого 2014 року автомобілів на території школи не виявлено. І адміністрація буде здійснювати постійний контроль за перебуванням автомобілів на території навчального закладу.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.