На скільки ж «брудний» наш район?! | Дарниця.org

На скільки ж «брудний» наш район?!

З  07.10.2011року дарничани особисто зможуть контролювати, на скільки їх задовольняє чистота вулиць, подвір’їв та скверів . Голова Київської міської державної адміністрації – Олександр Попов закликав всіх небайдужих проконтролювати якість прибирання в місті. За його словами, до Call-центру надходить безліч дзвінків зі скаргами, тож вирішили не тільки словом, а й ділом вирішувати питання. Було поставлено завдання «скласти рейтинг найзасмічених місць, щоб перетворити їх на взірець чистоти». Попов додав, що особисто перевірятиме місця, які за інформацією киян перебувають у незадовільному стані.

Що ж, ми теж не залишились байдужими  і вирішили віднайти «найбрудніші місця». Чесно кажучи, вулиці більш-менш прибрані,  а смітники регулярно спорожнюють – тут придертись не вдалось майже ні до чого, але «сміттєзвалища» ми-таки знайшли:

Смітник навпроти будинка по вул. Драгоманова 1м.

Смітник навпроти будинка по вул. Драгоманова 1м.(фото зроблено 08.10.11)

Інший смітник знайшли у напрямку проспекту Григоренка: якесь занедбане болітце, а навколо скидають сміття,пляшки і т.ін.

сміття по просп. Григоренко

зблизу сміття по просп. Григоренко (фото зроблено 08.10.11)

На нашому сайті ми вже писали про смітники та, на жаль, з того часу нічого не змінилось 

Фото з архіву сайту 

Бортничі, гаражний комплекс «Супутник»

Бортничі, гаражний комплекс «Супутник»

вул. Коцюбинського (Бортничі)

вул. Коцюбинського (Бортничі)

вул. Коцюбинського (Бортничі)

вул. Коцюбинського (Бортничі)

Сміття як було, так і залишається. З одного боку причина звісно у людях, які смітять, подекуди навіть з вікон кидають сміття через свої лінощі, але з іншого боку «сміттєзвалища» не просто так з’явились: можливо, комунальні підприємства хочуть більше грошей? Адже вони вважають, що вивозять більше сміття, ніж платять мешканці міста. Не можна не погодитись,що бензин дорожчає, та й автопарк не вічний. Та - як вони працюють, так ми і платимо. Справа дійшла до того, що скоро прогнозується підняття квартплати - щоб задовольнити комунальників.

Які ж можуть бути шляхи вирішення проблеми?! Можливо, в тому самому парку або біля будинків встановити таблички з написами віршованого характеру, наприклад: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять», звучить дещо іронічно, але може спрацювати. Інший варіант – встановити штрафи за те,що насмітив у парку на дорозі або вулиці. Насмітив – плати! Жорстоко, але дієво. Сподіваємось, що чиновники достойно вирішать цю проблему, а люди в свою чергу будуть цьому сприяти та не забруднювати район.

Якщо ви стали свідками засмічених вулиць,негайно фокусуйте їх на свої телефони чи фотоапарати.

Давайте зробимо наші вулиці чистішими!

Comments

Есть предложение всем непассивным посетителям набрать 15-51 и пожаловаться на места с мусором, указанные в статье.
Это будет флеш-моб колцентр-движения
Они просто обалдеют от такого наплыва

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.