Начальника ЖЕКу звільнили за оригінальність? | Дарниця.org

Начальника ЖЕКу звільнили за оригінальність?

Руслан Пєтухов лише півтора місяця встиг попрацювати начальником ЖЕКу  № 204 у Дарницькому районі. Його звільнили по пункту 1 статті 41 Кодексу законів про працю України (“Одноразове грубе порушення трудових обов’язків керівником організації”). Що ж такого він накоїв за цей час?

Чим колишній військовий і відзначився на новій посаді, так це почуттям гумору та креативним підходом до роботи. Наприкінці жовтня на вулиці Ревуцького з’являлися незвичайні оголошення, які можна було б сприйняти за жарт чи хуліганство, якби на них не було печаті та підпису начальника ЖЕКу Пєтухова.

Таким незвичним способом він вирішив боротися з неплатниками на своїй дільниці, а також з тими, хто смітить біля будинків та в під’їздах. А перед цим в своїх оголошеннях начальник ЖЕКу закликав мешканців будинків обмежити використання електроенергії через ту ж заборгованість, а на завершення підписався: “Целую. Петухов”. Кажуть, що після такого неформального звернення люди дійсно почали краще платити за електроенергію.

Схоже, ініціативу та гумор новоспеченого керівника оцінили не всі, а кадрова політика управління ЖКГ такою ж оригінальністю не відзначається. Реформатора звільнили без вагань, йому вже не до сміху.Співробітники Пєтухова не встигли добре з ним познайомитись, але вважали його цілком адекватною людиною та на його методи роботи не нарікали. Мешканці Дарницького району теж сприйняли це все як добрий жарт, хоч і доволі дивний. Сам Руслан Пєтухов у своїх інтерв’ю говорить, що наміри мав лише хороші, боровся за добробут мешканців та своїх же працівників. Та тепер йому доведеться відстоювати вже власні права.

Comments

Для Петухова. Дарница.орг считает, что статья по которой уволили Петухова не имеет ничего общего с этим объявлением.

А как вы относитесь? Обсуждение на форуме http://xn--80ahnto2byd.org/forum/viewtopic.php?f=4&t=19

Это супер кадровая работа главы Дарницкой администрации Серожи Витковского.

Интересно: а много ещё такой "саранчи" обслуживает жилищно-комунальное хозяйство Дарн.р-на? Необходимо в срочном порядке проверить всех отставников (военных,ментов,...) по полной программе.