НАС ЗНОВУ ХОЧУТЬ КИНУТИ. На які хитрощі може піти забудовник? | Дарниця.org

НАС ЗНОВУ ХОЧУТЬ КИНУТИ. На які хитрощі може піти забудовник?

Районний сайт „Дарниця.org” неодноразово висвітлював боротьбу мешканців прилеглих будинків по вул. Княжий Затон, 12б – які виступають категорично проти спорудження багатоповерхового житлового комплексу з вбудовано-прибудованим дошкільним навчальним. Прагнучи домогтися від забудовника (КП «Житлоінвестбуд-УКБ») спорудити повноцінний дитячий садок.

Беручи до уваги безкомпромісність та непохитність громадськості, представники забудовника вдалися до більш витончених та підступних методів боротьби з мешканцями!

Отже ввечері, 19 листопада, керуючий будинком по вул. Княжий Затон, 16а вручив консьєржу підписні листи наступного змісту (адресовані в майбутньому столичному очільнику Кличку В. В.):

Здавалося б, на перший погляд – все правильно (якщо побіжно пробігти по тексту). Проте, якщо прочитати уважніше, стає зрозумілим:що все, за що боролися жителі - їм пропонують в завуальованій формі добровільно відмовитися! Тим не менш, знайшлися уважні мешканці, які розкусили підступний план представників забудовника - залишивши останнім красномовну відповідь…

В якості додатка до підписних листів - ось такий план майбутньої забудови. Який, за думкою жителів – не відповідає реальним намірам забудовника.

Слід зауважити, що приблизно місяць тому, по поштовим скринькам мешканців розповсюджувалися барвисті буклети з привабливою пропозицією «Дитячий садок замість стоянки на пустирі». Але, як і раніше - спорудження дитсадка буде супроводжуватися разом із будівництвом багатоповерхівки…

Є проблема: 

Comments

Хитровжаренные застройщики!! Садики и школы стройте. Новостроек полно а денег у народу нет

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.