"Мы в конфликты не вступали" | Дарниця.org

"Мы в конфликты не вступали"

Як ми уже повідомляли, цієї п'ятниці Андрій Новаковський збирається відвідати свого сина разом із представниками дарницького відділу Державної виконавчої служби. Попередні візити закінчилися невдало. Перший ви вже бачили. Про другий розповідає сам Андрій:

- Со мной были три девушки-свидетельницы. Почему я со свидетелями? Потому что мне давным-давно посоветовала служба детей - снимай все на видео, и бери с собой свидетелей, и составляй акты. Это слова службы детей - это не я придумал. В пятницу я приезжаю в шесть вечера по адресу Бориспольская, 34. В квартиру мы пока не поднялись. Подходим к подъезду - стоит консилиум. Бабушки, человек шесть или семь. Я поздоровался. На что они стали хихикать. И между собой: "Чого він сюда приперся? І взяв з собою тіх малолєтніх проституток?"

Ну, я девушкам сказал, что 100% будут какие-то провокации. Чтоб они не вступали ни в какие там скандалы. И все, и тут посыпалось... Что мы не имеем права сюда приезжать. Мы остановились на ступенечках, на одном уровне с ними. В подъезд не заходили. Я задал вопрос: "Так мне даже здесь нельзя стоять? Есть решение Апеляционного суда..." На что они сказали: "Да нам эти твои бумажки... Засунь их куда подальше..." И стали снова оскорблять девушек: "Найди себе кого-то постарше". А там самой младшей - 20 лет. Стали откровенно посылать девушек на три буквы. Мы в конфликты не вступали. Я просто вызвал наряд милиции.

- Бабусі не впускали Вас до під'їзду?

- Они как бы впускали - и как бы не впускали. Консьержка не становилась грудью, но словесно было понятно, что она против того, чтобы я заходил, против того, чтобы я вообще здесь появлялся. Когда приехал наряд милиции, то они не препятствовали. Мы вошли с милицией. Но наряд милиции, когда прибыл - они вообще из машины не хотели выходить! Они приехали, сказали: "А! Это Новаковский! Садитесь к нам, пришите пояснення". Говорю: "Я вас вызвал не для того. Давайте поднимемся, оценим ситуацию. Вы оцените ее со своей точки зрения. Там может произойти все, что угодно". "Да нє, ви нас уже задовбали ото. Напишете пояснення..." Говорю: "НЕТ! Мы поднимемся на десятый этаж, и только потом я с вами спущусь и напишу пояснення."

Еле-еле, с двадцать пятой попытки удалось упросить товарищей из наряда со мной подняться. Поднимались вшестером - два милиционера и нас четверо. Приехали наверх, постучали-позвонили. Звонок работал, потом его отключили. Из-за двери было слышно голос Назара. Один из милиционеров сказал: "О, голос ребенка". Никто нам двери не открыл. Мы спустились вниз, написали пояснення. Правоохранители посоветовали снова обращаться в суд... Все они так говорят - иди туда. Прихожу туда - обращайся сюда... Круговая порука.

Як уже згадувалося вище, з моменту цієї розмови ситуація наче змінилася на краще. Що ж, побажаємо Андрієві успіхів у його нелегкій боротьбі за правду...

Розмовляв Олесь Лебідь

Comments

Щодо необхідності складання актів, які засвідчують певні дії (події):

Цивільно-процесуальним кодексом України передбачено, що доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються на підставі пояснень сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків, показань свідків, письмових доказів, речових доказів, зокрема звуко- і відеозаписів, висновків експертів.
Письмовими доказами є будь-які документи, акти, довідки, листування службового або особистого характеру або витяги з них, що містять відомості про обставини, які мають значення для справи.
Докази повинні подаватися до суду з урахуванням вимог щодо належності та допустимості таких доказів. Належними є докази, які містять інформацію про предмет доказування, допустимими – ті, які були одержані з дотриманням порядку, встановленого законом.

Щодо образ, нецензурної лайки та обмеження вільного руху особи:

Відповідно до положень Конституції України кожному гарантується право на повагу до його честі, гідності, а також право на свободу (вільне) пересування.
Згідно зі статтею 173 КУпАП образливе чіпляння до громадян нецензурна лайка та інші відповідні дії, що порушують громадський порядок тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб

Шановний Адріє Павловичу, уточніть будь-ласка призвище працівника служби у справах дітей, який Вам сказав що необхідно все знімати на відео.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.