Мешканці скаржаться на пункти прийому вторсировини | Дарниця.org

Мешканці скаржаться на пункти прийому вторсировини

Кілька місяців тому, ми висвітлювали крайнє невдоволення мешканців прилеглих будинків по вул. С. Крушельницької, 3 – з приводу діяльності пункту прийому вторинної сировини.

Після чисельних скарг жителів – громадська організація ініціювала запит на Дарницьку райдержадміністрацію з проханням надати відповідну інформацію про даний пункт.

А наразі маємо відповідь від розпорядника! Отже, орендар на прізвище Кириченко Л. Г. здійснює свою дільність відповідно із укладеним договором з ЖБК „Концертний-2” в особі голови правління Вєровчука О. П.

Тож, в першу чергу, жителям необхідно провести роз’яснювальну роботу безпосередньо із головою правління кооперативу – з метою якнайшвидшого розірвання договору із „незручним” орендарем.

Між тим, слід зауважити, що даний випадок не поодинокий в Дарницькому районі. Мешканці звертаються до депутата Київради Гончарова В. В. з аналогічними проблемами щодо діяльності пунктів прийому вторсировини, зокрема:по вул. Олійника, 3, Урлівська, 10а та Ревуцького, 29. У підсумку, депутат перенаправив листа на голову Дарницької РДА...

Comments

Пункт по прийому вторинної сировини, який знаходиться на прибудинковій території будинку №3-А і належить ЖБК "Концертний-2", не працює з серпня 2014 року.
Щодо розпиття спиртних напоїв, то дійсно, мешканці вже нашого будинку скаржаться мені, що на території дитячого майданчика мешканці прилеглих будинків молодь та дорослі зранку, вдень та вночі порушують спокій, розпиваючи спиртні напої.
На жаль, нікого (Дарницьку райадміністрацію, ЖЕД №206,депутата Київради Гончарова В.В.) не цікавить благоустрій на дитячому майданчику та майданчику для собак біля будинку №3-а. Силами мешканців будинку №3-а виконанні всі роботи по озелененню дитячого майданчика: висаджені дерева, клумби та кущі за наш рахунок.До речі, з мого боку було колективне звернення до депутата Гончарова В.В. та до органів влади стосовно допомоги по благоустрію біля будинку, завезенню землі. Проте допомоги ми не отримали, хоча зеленою зоною біля нашого будинку в більшості користуються мешканці прилеглих будинків, в тому числі і по вул. С.Крушельницької 3.
А безхатченки це зона відповідальності влади. Влада повинна розібратись, звідки з*явилось стільки безхатченків в нашому районі.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.