Мешканці Дарницького району Києва закликають столичну владу врятувати озеро Сонячне. | Дарниця.org

Мешканці Дарницького району Києва закликають столичну владу врятувати озеро Сонячне.

 

Біля 12000 тисяч дарничан підписалися під зверненням до міської влади. Щодня сотні киян продовжують приходити на відпочинок на берег озера Сонячне. Але з початку літа 2011 року купання у озері заборонене за бактеріологічними показниками. Вода Сонячного забруднена побутовими відходами та рештками органічних речовин, берегова зона покрита сміттям.

 

Дарницька районна у м. Києві організація політичної партії «Фронт Змін» на чолі з Богданом Гребенюком проводить збір підписів з вимогою до міської влади врятувати озеро від екологічної катастрофи. На сьогодні під зверненням на ім’я голови КМДА Олександра Попова та депутатів Київської міськради поставили свої підписи біля 12 000 мешканців Дарницького району.

Бездіяльність столичної влади може призвести до екологічної катастрофи та спалаху інфекційних захворювань на території району. Щодня пляж відвідує близько тисячі людей, в антисанітарних умовах граються діти, люди купаються у брудній воді.

Комунальне підприємство “Плесо”не виконує свої обов'язки по прибиранню території пляжу, посилаючись на брак фінансування.

«Міська влада зобов’язана розібратися з причинами забруднення озера та покарати винних у створенні передумов для екологічної катастрофи. Ми вимагаємо у влади виділити кошти на очищення озера Сонячне та водостоків у нього, щоб облаштувати навколо озера зону відпочинку і пляж для мешканців Дарницького району», - говорить Голова Дарницького «Фронту Змін» Богдан Гребенюк.

 "Подальша бездіяльність столичної влади призведе до екологічної катастрофи в Дарницькому районі, може порушити вогнище інфекційних захворювань, зокрема, серед дітей, оскільки, незважаючи на заборону купання, люди продовжують відпочивати на березі озера", - заявив перший заступник голови Київської міської організації Фронт змін Вадим Гордін

 

Джерело:http://darfront.org/node/742

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.