Мешканці вимагають демонтувати антену мобільного зв’язку | Дарниця.org

Мешканці вимагають демонтувати антену мобільного зв’язку

Вже не перший рік громадськість вимагає демонтувати незаконно встановлену, на їх думку, станцію мережі стільникового зв’язку, котра належить відомому оператору з надання мобільних послуг „Київстар”. Дана антена розташована на даху будівлі по вул. Вербицького, 32.

Жителі підтримали ініціативу та зібрали 159 підписів „за” демонтаж базової станції.

Здавалося б, справа майже зроблена – адже ще 2 роки тому мешканці прилеглих будинків отримали від Господарського суду м. Києва наказ, який зобов’язує приватне акціонерне товариство „Київстар Дж.Ес.Ем” демонтувати за власний рахунок базову станцію мережі стільникового рідіотелефонного зв’язку за вищезгаданою адресою.

Тим не менш, такий поворот подій, очевидно, не влаштував гіганта мобільного зв'язку. Адже незабаром жителів оповістили про те, що Дарницьке районне управління юстиції винесло Постанову про зупинення виконавчого провадження, згідно якої демонтаж антени скасовується!

Йдемо далі. В листі КП „Київжитлоспецексплуатація” (Дирекції з розвитку телекомунакаційних мереж) зазначається, що дія договору щодо розміщення станції стільникового зв’язку за вищезгаданою адресою спливає 30.06.2014р. Пролонгувати ж його, дане комунальне підприємство не збирається...

Окрім того КП „Київжитлоспецексплуатація”, враховуючи тиск з боку громадськості (яку підтримує Народний депутат України Ляпіна К. М.) - звернулося до директора Київської філії ПрАТ „Київстар” з проханням перенести станцію стільникового зв’язку в інше місце (запропонований перелік додається).

В свою чергу, Ляпіна К. М. також отримала листа від вищезгаданого комунального підприємства. В якому Ксенію Михайлівну інформують про те, що резонансну антену вже відключено від електропостачання, „Київстар” попереджений про необхідність демонтажу свого обладнання. Але, це ніяким чином не заважає антені до цього часу знаходитися на даху будівлі по вул. Вербицького, 32.

Про подальший перебіг подій слідкуйте на сайті „Дарниця.org”

Comments

Люди, чого ви мовчите?! Піднімайте тему на обговорення! Ця антена облучає вас всіх!!!

Київстар реально ігнорить думку громадян та Інстанцій! Чорним по білому написано що антена відключена від електрики. Київстар попереджений про необхідність демонтажу. То чому ж вона досі на місці???

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.