Масниця прийшла, веселощі завела! | Дарниця.org

Масниця прийшла, веселощі завела!

Прийшла Масниця. Масляна, Сиропуст, Сиропусний тиждень, Сирна неділя, Бабське свято, Загальниця, Ніжкові заговини — як тільки не називають це стародавнє словянське свято. Його поява пов'язана із обрядами проводів зими і зустрічі весни.

За інформацією з управління культури ДРДА, в неділю, 26 лютого, у парку Партизанської слави відбудуться районні «народні гуляння» — з обрядовими дійствами, незмінними млинцями тощо. Початок дійства — об 11:00.

Незважаючи на скорий прихід весни, «батьки» району досі не поспішають «виносити» головний атрибут нещодавніх новорічних свят — ялинку. Минулої середи, на 23 річницю виведення радянських військ із Афганістану (саме тоді зроблено фото), її металевий кістяк зустрічав у Парку воїнів-інтернаціоналістів тих, хто прийшов її відзначити.

Ситуація вже нагадує анекдотичну пострадянську традицію викидати ялинку 8 березня. Дивно, що у районної влади знайшлися кошти на безграмотну новорічну соціальну рекламу, а на демонтаж металевої конструкції, біля якої гуляють діти, вони відсутні.

Comments

Лузя Юрій Костя...:

Вітаю Вас шановні Дарничани. На сьогоднішній день я займаю посаду начальника управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації. По-перше святкування Масляної відбудеться 26 лютого в Парку культури та відпочинку "Партизанська слава". Початок об 11:00. В програмі святкові ігри, конкурси, народні забави та гуляння. Дарницькою адміністрацією організовується частування всіх бажаючих млинцями, бутербродами, кулішем...
По-друге, що стосується каракасу Новорічної ялинк. Так, дійсно каркас не розібрано. Згідно правил техніки безпеки працювати на висотних роботах при низьких температурних режимах забороняється. Тому, як тільки температура повітря нормалізується, каркас буде розібрано.
Дякую адміністрації сайту за небайдуже ставлення до проблем району.
З повагою, Юрій Лузя.
вул. О.Кошиця, 11 каб.№ 433 тел. 565-19-99

Т.к. ситуайия с Дорожным контролем была очень показательна, если в наших комментариях проскакивает "официоз" или персональные данные конкретных людей, мы публикуем IP - адрес. В данном случае, это 212.26.138.221.

Примечательно, что именно с этого адреса некий Боря признавался, что вешал люлей собакочеловеку женского рода 

http://drda.org.ua/comment/535#comment-535

Многие люди ошибочно считают, что данный комментарий с ip адреса 212.26.138.221 написан с одного компьютера. На самом деле, выделенные ip адреса выделяются провайдерами Интернета и за этим адресом может скрываться сотни подсетей.
Радует, что работники дарницкой администрации могут не только писать бред (вспомните агрессивного Бориса), но и вменяемый комментарий почему ТАК

Oleksa:

25 лютого було озвучено по телефону саме відділом культури. Мабуть, обмовилися. Виправлено.

Oleksa:

... зранку встигла дата змінитися :)

Прочитал еще раз комментарий Бориса по поводу мусорника под Дарницкой администрацией и сравнил написанное с Лузя Юрием Константиновичем (?).
Здесь теперь хоть понятно почему йолка стоит... А там - лишь одни угрозы, типа мол сами виноваты, что живете среди мусорников.
Уважаемые работники Дарницкой администрации, реагируйте адекватно, доносите это до главы аминистрации, и тогда наши радостные лица вы будете видеть не только на масленицу, а ведь мы придем!

Слава:

Здравствуйте,любите и почитатели Дарницкого р-на.Зачем убирать каркас?!Всего-навсего следует накрыть данный цилиндр шкурой,плащевкой.или как эконом вариант:циновкой, корой или ветками и мы получаем замечательное-этническое жилье марки "ВИГВАМ" ! Еще и денег р-н заработает за сдачу койки места туристам на Евро кубок по футболу (а еще можно гамаки подвязать по периметру всей "елочки". думаю опора выдержит,тогда интуристов можно в 10-ть раз больше подвесить).
Дарю идею.юзайте :)
Живите в Мире с Миром!Любите друг друга!

Батько:

А взагалі нічого, що металевий каркас височіє над головами у дітей? А якщо раптом вітер і ця конструкція рухне комусь на голову? Винних теж не знайдуть? Країна дегенератів, блін......

Думаете кроме Вас это кого-то волнует?
Упадет - будуть вживаты заходив, а подумать наперед - не их ума дело!
Ведь Вам же чиновник (если это так) ясно дал понять, что холодно... И на морозе работников жалько, а ваших детей НЕТ!
Т.е. плевать на вас и ваших детей. Жизнеутверждающая такая себе позиция!

Конструкція надійна, вона встановлена та закріплена згідно відповідних норм. Конструкцію встановлює, обслуговує та розбирає підрядник, який має необхідні ліцензії та дозволи на проведення відповідних робіт. Крім того, додатково, конструкція прикріплена до асфальтового покриття анкерними болтами. Розбирання каркасу ялинки, попередньо, призначено на 29 лютого (10:00).

Прогноз погоды на 29.02.2012 - будет пасмурно и снег. И мороз -6
http://www.gismeteo.ua/city/daily/4944/4/
Работникам не прохладно будет?

А самая настоящая ЙОЛКА!

Дарничанин:

Юра, который Лузя, предложи Сергею Ивановичу Витковскому, председателю Дарницкой районной в городе Киеве государственной администрации, которого на этот пост назначил Президент Украины Виктор Федорович Янукович, вообще не демонтировать каркас. Ведь этой ж блин какя экономия. Перед Новым годом йолку ж опять надо будет устанавливать, а так-уже стоит.

Юрій Лузя:

Шановний Дарничанин. Велике прохання перед тим,як писату будь-яку інформацію, уточнити її. Згідно Закону України "Про доступ до публічної інформації" вам зобов`язані її надати. Дзвоніть особисто до мене 565-19-99 Начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Дарницької РДА. Лузя Юрій Костянтинович. Дякую Вам за Вашу активну позицію.

То, что вашего патрона назначил Президент Украины распоряжением № 1143/2010-рп от 24.10.2010
http://president.gov.ua/documents/12516.html

Так это и так понятно...

Или доступ нам даст ответ на вопрос почему только костяк ёлки остался? Мороз не помешал провести высотные работы по разборке того, что на костяке Дарницкой йолки крепилось.

Взять ту же звезду - крепилась на самой высшей точки йолки.

http://drda.gov.ua/news/view/465

Кому интересно, какие в Киеве были морозы, что не позволяли РАБОТАТЬ, кликайте сюда http://www.meteoprog.ua/ru/fwarchive/Kyiv/

 

на цьому самому місці з атракціонів повилітали на асфальт діти. Один хлопчик навіть в реанімації лежав. Шановні чиновники, які думають тільки про те, як 26-го набухатися та обжертися млинцями з червоною ікрою, подбайте про безпеку наших дітей вже сьогодні.

Дарничанин:

Чесно говоря не понял, что я должен уточнять.
Юрий Константинович, Вы считаете, что в моей информации про Витковского есть неточности?

Я неуважно прочитав Ваше послання. Слово "предложи" було прочитано як "предложил". Ще раз перепрошую.

Гість:

Жжошь!

ЗавсегдаТай:

Давненько я до вас не заходив. Цікаво тут стало... Коментарі від офіційних осіб району:) Дуже приємно. Шановний пане Лузя! Ви розумієте, що своїм першим коментарем обвинуватили голову Київської міської державної адміністрації, разом із його замами і начальниками різними у порушенні закону! Отже, в Дарницькому районі морози були, а на Майдані Незалежності не було? І на троєщині теж не було.... А в Дарниці були морози.... а більше ніде не було... "... поистину пути господни не исповедимы..."