Куди краще витратити 28млн грн? | Дарниця.org

Куди краще витратити 28млн грн?


До Дня Незалежності в парку Партизанської слави було відкрито кольоровий-музичний  фонтан. Голова Дарницької районної адміністрації у місті Києві Сергій Вітковський привітав Дарничан з святам та розповів нам про подію, яка чекає мешканців району 24 серпня.

«В реконструкцію парка Партизанської слави в цьому році було освоєно 28 мільйонів гривен. Було зроблено освітлення парку, облагороджено зовнішній вид парку. Голова КМДА Олександр Попов дав доручення закінчити роботи у парку, на що піде 1,5 мільйону гривен. Требо зробити центральну алею. Є і проблема у парку – це стадіон, який знаходиться на балансі управління фізичної культури та спорту м. Києва. Ми звернулися до цього управління, щоб вони активізували роботу по цій споруді.

На День Незалежності ми відкриваємо у парку Партизанської слави кольоровий-музичний  фонтан. Це перший такий фонтан в історії Дарницького району. Знаходиться він біля центрального входу до парку і думаю, що він буде не тільки прикрасою парку, але і нашого району».

 

Запитання до мешканців Дарницького району:

якби Ви були в керівництві району і у Вас було 28 мільйонів гривен, то Ви би

а) ліквідували би усі калюжі, яки вам заважають; ліквідували провалля у асфальті, в переходах; відремонтували би будівлі, з яких падає каміння та плитка; відкрили би місця загального користування (туалети); закрили би люками усі каналізації та інше

чи б) збудували би фонтан?       

Офіційне повідомлення: http://www.drda.gov.ua/news/view/334

Comments

До речі за 28 млн грн, які витрачені на реконструкцію цього фонтану,можна реконструювати 6 басейнів, які працюватимуть цілий рік. От така ціна Дня Незалежності у Дарницькому р-ні.

Не потрібно уводити людей в оману! Реконструкцію цього Парку розпочато ще за часів правління Голови Київради - голови КМДА Черновецького Л.М., тодішнього керівництва КО "Киевзеленстрой" та підпорядкованого КП по УЗН в особі директора Бочарова Д.В. - ставленика команди діючого мера. І у той самий час освоні всі ці кошти, про які йдеться у статті.
ВИСНОВОК-ПОРАДА: керуйтесь, будь-ласка, достовірною інформацією, а не пишіть все, що Вам заманеться, переводячі стрілки на людей, які почали відбудовувати Київ, зокрема Дарницький район, після "вдалого" господарювання команди Черновецького.

Т.е. если всплывает "гивно", то это Черновецкие попередныки.
Так что же Сергей Иванович не поленился похвастаться этим фактом:
В рамках робочого об`їзду території Дарницького району головою Київської міської державної адміністрації Олександра Попова та його заступниками та начальниками Головних управлінь КМДА були відвідані наступні обєкти:
ПКтаВ «Партизанська слава» та відновленого фонтану;
http://www.drda.gov.ua/news/view/334

И к тому же, Черновецкого хотя бы избрали киевляне, а этого назначил указом Президент Украины Виктор Федорович Янукович

Булгаков:

Цікаво, а за 50 млн змогли б реконструювати цей же фонтан?

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.