КМДА вимагає гроші за виготовлення скан-копій протоколу | Дарниця.org

КМДА вимагає гроші за виготовлення скан-копій протоколу

Ще на початку березня районний сайт «Дарниця.org» інформував читачів про цікаву переписку, яка склалася між громадською організацією та Департаментом транспортної інфраструктури (КМДА). Коли ГО вимагає надати копію Протоколу, а вищезгаданий департамент хоче отримати за це гроші (посилаючись за Закон України «Про доступ до публічної інформації») за витрати на друк 102 сторінок. 

Згодом, громадська організація повторно звернулася з проханням надати копію протоколу в електронному вигляді.

Неймовірно, але Департамент знову відмовив інституту громадянського суспільства у наданні запитуваного документа! Посилаючись на 2-гу частину Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Як бачимо, департамент «трактує» Закон України так, як зручно йому: «У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк». Зрозуміло, що виготовлення копій коштує певну суму грошей (папір, тонер). Але як можна визначити вартість виготовлення скан-копій (коли не використовуються жодні витратні матеріали)?.. Як бачимо, структурний підрозділ знає рецепт. Ось тільки шкода, що він не зрозумілий громадськості…

Врешті-решт, можна просто надіслати на email електронну версію документу (який, очевидно є в наявності). Позиція департаменту до громадськості лишає бажати кращого.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.