Київстар відмовляється демонтувати антену | Дарниця.org

Київстар відмовляється демонтувати антену

Нещодавно, районний сайт «Дарниця.org» інформував мешканців про скандальну справу з демонтажем антени стільникового зв’язку (по вул. Вербицького, 32), що належить компанії «Київстар»

А наразі продовжуємо вивчати дану проблему. Незважаючи на те, що КП «Київжитлоспецексплуатація» попередило ПрАТ «Київстар» про відключення базової станції мережі стільникового радіотелефонного зв’язку та необхідність її демонтажу – гігант з надання мобільних послуг з цим категорично не згоден! Наводячи низку аргументів: мовляв, компанія неухильно дотримується вимог чинного Законодавства України. Окрім того зазначаючи, що велика кількість дарничан має зв’язок завдяки саме цій антені (до речі, яка підключена до енергопостачання та працює у звичному режимі). Також стверджуючи, що джерело електромагнітного випромінювання відповідає вимогам санітарних норм...

У підсумку, мешканці прилеглих будинків ініціювали колективне звернення до Генпрокурора України Віталія Яреми – з проханням допомогти у вирішенні наболілої проблеми...

Далі – підписи мешканців прилеглих будинків «За демонтаж антени»

Слід зауважити, що навіть співробітники поштового відділення та аптеки, котра розташовується якраз під базовою станцією, також – вимагають демонтувати дану антену!

А наразі маємо відповідь від Генеральної Прокуратури України. Яка, в свою чергу перенаправила колективне звернення жителів на Прокуратуру м. Києва – для організації відповідної перевірки.

Comments

Киевстар так просто не сдастся. неудивительно что антену не могут убрать на протяжении стольких лет.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.