З днем народження, рідний районе! | Дарниця.org

З днем народження, рідний районе!

Дарниця.org сердечно вітає дарничан з річницею створення Дарницького району. Саме 3 квітня 1935 року відповідне рішення прийняла Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету (ВУЦВК).

На початку свого існування Дарницький був єдиним районом київського Лівобережжя. Його майбутні території було приєднано до Києва з 1923 по 1927 рік. До складу новоствореного району ввійшли селища Осокорки, Позняки, Биківня, робочі селища Дарницького вагоноремонтного заводу, хутори Червоний та імені Шевченка, а також Микільська, Кухмістерська, Воскресенська і Передмостова слобідки. У 1969 році від Дарницького "відбрунькувався" Дніпровський район, а у 1990-му частина дарницьких територій ввійшла до складу новоствореного Харківського району (ліквідованого при черговому переділі міста у 2001 році).

Сьогодні Дарниця - це 16 відсотків загальної площі Києва, понад чверть мільйона населення. Згідно рейтингу київських районів за 2011 рік, нещодавно оприлюдненому КМДА, район розділив 5-6 місця з Оболонським. Проте чи варто цьому радіти? Публічний сайт Дарницької громади Дарниця.org закликає дарничан не бути байдужими до долі рідного району та його насущних проблем. І активніше долучатися до дискусій на веб-сторінках нашого проекту.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.