Звичайний фашизм? | Дарниця.org

Звичайний фашизм?

"Графіті" - у чомусь біда, а чимось і "родзинка" сучасного мегаполіса. Незалежно від того, в якій точці земної кулі він знаходиться. Ясна річ, молоді і "просунуті" іноземці, які приїдуть до Києва на Євро-2012, звертатимуть увагу і на наше "вуличне мистецтво". Чим їх зустрічатиме Дарниця? "Свастиками" та шибеницями!

Адреса будинку, біля якого знаходиться це неподобство - Бажана, 7-Д.

Районні Санепідстанція і Служба у справах дiтей - зовсім поруч (Бажана, 7-Є)...

"Батьки" району та міста люблять красуватися на роковинах 9 травня, покладати вінки до могил тощо. Але, побачивши щось подібне, вони обов'язково заведуть знайомої про "за всім не вслідкуєш" і "немає коштів".

"Вслідкувати" можна за всім, панове колишні комсомольці - було б бажання. Пригадайте молодість і патлатих однолітків, яких ви ловили і стригли за рок-н-рол та пацифізм. Чи, може, ви не знаєте, що в місцевому бюджеті закладено кошти на усунення подібної "наочної агітації" зі стін? І хто цим повинен займатися?

Тяжко збагнути, що відбувається у голові онука-правнука воїна-переможця, коли він "самовиражається" у символі ворога на стіні. Але ще тяжче зрозуміти чиновника, який не звертає увагу. І своєю байдужістю "підставляє" всю країну...

Останнім часом, напередодні Євро, проти України ведеться тиха інформаційна війна. Один із її меседжів - "країна подвійних стандартів". Так, звичайно, від вас на Євробачення їде Гайтана. Але ж ці свастики і шибениці...

Дарниця.org закликає дарничан надсилати нам фото з графіті ксенофобського, расистського та антисемітського змісту. Змусимо чиновників працювати - щоб не було соромно дивитися в очі гостям чемпіонату!

Для початку - вул. Вишняківська, 5.

Comments

Владельцу гаража наверное вручат припыс закрасить за свой счет - на сим власти и ограничатся

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.