Збудували 3 поверхи житлового комплексу і вирішили дізнатися думку громадськості | Дарниця.org

Збудували 3 поверхи житлового комплексу і вирішили дізнатися думку громадськості

Ще минулого року представники ініціативної групи звернулися до Дарницької райдержадміністрації для організації проведення консультацій з громадськістю у формі громадських обговорень щодо будівництва багатоповерхового комплексу по вул. Драгоманова, 35. В момент звернення безпосередньо спорудження будинку ще не велося.

Найцікавіше те, що коли забудовник (Київміськбуд) почав зводити вже 3-й поверх запланованої будівлі – районна влада вирішила організувати громадські обговорення! Тобто будувати вже почали, а тільки наразі вирішили як-то кажуть дізнатися думку громадськості!

Отже, 15 червня в актовій залі Київської інженерної гімназії (вул. Княжий Затон, 12а) відбулися вищезгадані обговорення. 

На захід прийшли близько 25 мешканців. А також – співробітники Дарницької райдержадміністрації, представник забудовника та народний депутат України Олена Масоріна, яка поінформувала присутніх про те, що забудовник діє із величезною кількістю порушень. 

Представник ініціативної групи зауважив, що головна мета заходу – якщо присутні визнають дане будівництво неприйнятним, то в подальшому рекомендувати його зупинити та демонтувати.

В процесі розмови виникали питання про перенесення даних слухань у зв’язки з тим, що на заході присутні лише близько 25 жителів, які не можуть висловлювати думку величезної громади мікрорайону, де будується житловий комплекс. Більшість наполягала на тому, що необхідно продовжувати – адже прийшли небайдужі дарничани та ті, кого це питання стосується.

Врешті-решт, було вирішено провести орієнтовно через місяць ще одні громадські слухання. Паралельно з тим – ініціювати листи на відповідні інстанції з проханням призупинити будівництво.

Так має виглядати у підсумку споруджений житловий комплекс

Comments

мене цікавить інше, чому ініціатори слухань по будівництву, що їх турбує більше ніж півроку, досі не мають жодного документу стосовно проекту, його погодження,експертизи, землевідведення, погодження меж будівництва? Чому за півроку не знайшлося часу поразумітися з місцевими мешканцями прилеглих будівель та батьками дітей, що навчаються у ліцеї "Наукова зміна"?

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.