Загиблому в зоні АТО випускнику школи №316 встановили меморіальну дошку | Дарниця.org

Загиблому в зоні АТО випускнику школи №316 встановили меморіальну дошку

В районі знову сумна звістка – в зоні АТО загинув ще один дарничанин. Цього разу випускник спеціалізованої загальноосвітньої школи №316 (пр-т Бажана, 32а) Боровик Дмитро Олексійович, 1988 року народження. Хлопець був активним учасником зимових подій на Майдані, опісля - вирушив нести військову службу у складі 2-го відділення охорони, 2-го взводу охорони, 2-ї роти на схід України, зокрема – до зони АТО. Загинув сержант Боровик 22 серпня під час оборони опорного пункту в районі Червоний Яр (м. Луганськ) в результаті танкової атаки на позицію…

Нам вдалося поспілкуватися з директором вищезгаданого навчального закладу – Кондик Ольгою Петрівною, яка більш детально розповіла про життєвий шлях полеглого героя…

Невдовзі, до керівництва закладу звернулися однокласники Дмитра з проханням вшанувати його пам’ять встановленням меморіальної дошки на фасаді школи. Після чого, пані Кондик ініціювала відповідні листи на Дарницьку РДА та Управління освіти Дарницького району.

Незабаром, Управління освіти Дарницького району повідомило про те, що не заперечує встановленню пам’ятної дошки на фасаді школи.

У підсумку, 14 листопада на фасаді будівлі загальноосвітньої школи №316 відбулося відкриття меморіальної дошки в пам’ять загиблого в зоні АТО випускника навчального закладу – Дмитра Олексійовича Боровика.

Вічна пам’ять герою...

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.