Доремонтувалися | Дарниця.org

Доремонтувалися

У минулому році була розпочата програма по ремонту житлових будинків (під’їздів, сходових клітин, заміна освітлення). Багато мешканців Дарницького району були незадоволені якістю виконаних робіт. Так, наприклад, мешканці будинку № 14 по вулиці Урловської неодноразово зверталися до районної адміністрації, до КМДА зі скаргами. Але їм відповідали, що все добре, ремонт виконано якісно (дивись Дарниця.org).

Нещодавно у ЗМІ з’явилася цікава інформація. Приводимо її з невеликими скороченнями.     

«В результаті оперативних заходів працівники столичного УБОЗ викрили злочину схему, за якою один з керівників комунального підприємства, у змові з директором комерційної будівельної фірми, розкрадали кошти міського бюджету, призначені для виконання цільової програми по ремонту під'їздів та прибудинкових територій. Про це «Хрещатику» повідомили у ВЗГ ГУМВС України в місті Києві.

Схема, яку запровадили змовники, була напрочуд простою. Гроші, виділені на ремонт сходових клітин та влаштування освітлення під’їздів житлових будинків у Дарницькому районі Києва, просто привласнювалися. Натомість в актах виконаних робіт ставилася відповідна відмітка. Також встановлені епізоди, коли підрядник наймав для виконання робіт перших-ліпших охочих, без спеціальної освіти та оформлення трудової угоди. У цих випадках роботи мали фрагментарний або неякісний характер.

Наразі встановлено, що з 14 млн. цільових коштів спритники привласнили близько півмільйона. Проте оперативники не виключають, що ця сума неостаточна.

Проти керівників порушено кримінальну справу за статтею Кримінального кодексу про розтрату або заволодіння майном з використанням службового становища, вчинені у великих розмірах. Їм загрожує ув’язнення від п’яти до восьми років позбавлення волі».

 

Зараз зрозуміло, чому мешканці Дарницького району були незадоволені якістю ремонтів. А куди дивився голова району пан Вітковський, чи знав він про ці дії своїх підлеглих? Якщо не знав, то що він за керівник, коли у нього під носом діють злочинці?!

Сергій Котов

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.