Директор «Інтелекту» отримав звання «Педагог-новатор України» | Дарниця.org

Директор «Інтелекту» отримав звання «Педагог-новатор України»

Саме в Дарницькому районі на вулиці Вірменській розташований один з кращих навчальних закладів України – інноваційна потужна школа –ліцей «Інтелект». Заклад є одним із підрозділів Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», викладачі «Інтелекту» мають наукові звання.

За результатами ЗНО ліцей багато років доводить свою першість. 100% випускників навчаються у найпрестижніших вузах світу. «Інтелект» співпрацює з Кембріджським університетом: учні складають іспити і отримують міжнародні сертифікати прямо в стінах ліцею.

УБудинку вчителя відбулась вже одинадцята церемонія «Педагоги-новатори України». Освітянський проект призваний вшановувати раціоналізаторів в галузі шкільної науки, людей, які розвивають навчальні заклади, змінюють ставлення учнів до процесу навчання і виховують майбутнє покоління еліти.

Директорові «Інтелекту» Сергію Романовському, учням, викладачам під час представлення закладу, було чим похвалитись. В ліцеї вивчення англійської починається з першого класу і продовжується усі роки навчання. Загалом кількість предметів, яка викладається англійською – одинадцять. Це всесвітня історія, фізика, біологія, релігієзнавство, природничі науки та інші. Діти займаються за авторськими підручниками.Такими результатами не може похвалитись жоден інший учбовий заклад.

Повноцінне становлення професіонала в будь-якій сфері не можливе без знання англійської на найвищому рівні, – переконаний Сергій Романовський, кандидат фізико-математичних наук, соросівський вчитель, який незмінно керує ліцеєм впродовж 26 років його існування.

Директор отримав почесну відзнаку «Атлант», яка символізує статус «Педагог-новатор України». А зрук Василя Кременя – медаль Костянтина Ушинського – найвищу освітянську відзнаку.

Вітаємо особисто Сергія Васильовича Романовського, викладачів і учнів ліцею. Без перебільшення, з такими навчальними закладамиу нашої країниграндіозне майбутнє.

Текст: Леся Шелест

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.