Директора гімназії «Київська Русь» піймали «на гарячому» | Дарниця.org

Директора гімназії «Київська Русь» піймали «на гарячому»

Недобросовісними чиновниками сьогодні нікого не здивуєш. Але наразі мова піде про одну із найсучасніших і найновіших навчальних закладів Дарницького району – гімназію «Київська Русь» (вул. Гмирі, 2в), керівництво якої почали підозрювати в нецільовому використанні приміщень закладу. Як наслідок, з метою підвищення контролю за цільовим використанням приміщень закладів освіти – 18 березня до вищезгаданої гімназії навідалася комісія з перевірки орендованих приміщень.

До складу якої увійшли співробітники Управління освіти Дарницького району та член Громадської ради при Дарницькій РДА.

Отже, в підвальному приміщенні №5 гімназії «Київська Русь» комісія натрапила на тренування спортивної секції з бейсболу! 

Зокрема, проводилося тренування 12-ти дітей молодшого шкільного віку. 

На прохання комісії надати відповідні дозвільні документи (договір оренди) на здійснення своєї діяльності в даному приміщенні гімназії, тренер дітлахів відповів, що особисто у нього ніяких документів немає. Але повинні бути в офісі організації, яка начебто й укладала договір з гімназією.

Після півгодинного очікування, до комісії нарешті навідалися представники навчального закладу (слід зауважити, що напередодні інспекції (12 березня) директор гімназії „Київська Русь” Юлія Багаліка взяла лікарняний)...

На вимогу надати документи – останні почали також „знизувати плечима”! Виявляється, за оренду приміщень гімназії відповідає особа, яка наразі звільнена. На питання „хто видає ключі від підвалу” (де здійснюється тренування), – отримали відповідь: „охоронець”. Представник закладу та завгосп завірили, що дане питання не входить до їх повноважень (судячи з відповіді – головний в гімназії саме охоронець...). Між тим, інформація про набір до секції бейсболу розміщена безпосередньо на центральному вході закладу! 

Після тривалих перемовин, комісії, нарешті спромоглися надати єдиний існуючий документ – „Договір про співробітництво”, в якому директор „Київської Русі” Юлія Багаліка безкоштовно виділила приміщення для проведення занять з бейсболу...

Одне питання - малоймовірність того, що ГО „Київська міська та обласна федерація „Бейсболу і Софтболу” зовсім не платить за користування приміщенням керівництву закладу, інше – що воно зовсім не пристосоване для проведення спортивних занять!

Тим часом, групу дітлахів змінили підлітки, які також почали готуватися до тренування. 

Після вичерпного пояснення комісією про те, що „Договір про співробітництво” не може бути документом, який підтверджує законність здійснення громадською організацією своєї діяльності на території гімназії (потрібен Договір оренди) – представники ГО відразу погодилися все правильно оформити, аби в подальшому уникнути подібних проблем.

Що ж стосується працівників гімназії, то вони всіма силами намагалися „скинути з себе” будь-яку відповідальність, посилаюсь на некомпетеність в даному питанні (або ж просто у відсутності інформації, простіше кажучи – „я не знаю”).

У підсумку, комісія склала відповідний Акт обстеження.

Про подальший перебіг подій – на сайті „Дарниця.org”.

Comments

А не прошли по подвалам с танцами, по аренде футбольного поля, Автошкола? В школе должны быть кружки для детей. И если не бесплатные, то как минимум аренда за их размещение должна идти в фонд школы, а не карман директора.
В прошлом году в школе был музыкальный кружок, стоил 800 грн в месяц, половина из них с каждого ученика шла в карман директору (со слов учителя кружка). В этом этом учебном году директор потребовала поднять плату до 1500 грн и половину отдавать так же ей. Учитель музыки отказалась. В этом году музыкального кружка не стало.

Ольга, а это опять вы? Мачек и здесь тоже!

Я мама ребенка, который ходил на этот кружок. Причем здесь Ольга Мачек? Родители детей с муз.кружка пытались попасть на приём к директору по поводу сохранения его в стенах школы, но та отказалась принять и выслушать, хамски нагрубила в трубку телефона с охраны. Зато в 2015 году появилась Автошкола.

Сергей:

Автошкола появилась по распоряжению ДРДА и все средства от аренды идут именно туда ,сделайте запрос и получите соответствующий документ. Данная автошкола занимает помещения во многих школах Дарницкого района.

Ми з радістю відповідь розмістимо. Наша трибуна відкрита для всіх.

Як могла допустити Дарницька РДА ??! Вважаю, що без відкатів чиновникам, які працюють в цій установі жодного договору підписано і бути не може. Протягом поточного навчального року Сінцов із своєю бригадою в цій школі бував частіше ніж учні, яким заборонив навчатися. Невже не бачили бейсболістів раніше??! Чи може проплачено було на той час?
Стаття виглядає заказухою. Не поділилися спортсмени з керівником району. От і все кіно....

Сергей, что за привычка размазывать проблемы и всовывать желание убрать главу района (я думаю Вас лично любой не устроит). Простой, зажравшийся и заворовавшийся директор, снять и посадить, носить больше будет некому и нечего. Ходите мимо, обсуждаете, рассуждаете а как кто-то произвел какое-то действо, причем за Вас, "молчаливо сидящего в кустах", сразу "Заказуха!"

Ольга Мачек:

Добрый день, Алексей. Мои дети занимаются бально- спортивными танцами, а не бейсболом. Но мне приятно, что Вы меня знаете. Не всегда Ольга, значит Мачек. По поводу статьи: Багалика устроила себе хорошую кормушку в этой гимназии. И это только бейсбол , а футбол , а гимнастика, а тенис, а народные танцы , а карате ит.д. Всё это бесплатные кружки , расписание которых висит при входе в младшую школу. Точно знаю , что бесплатный кружок два раза в неделю есть по плаванию и по больно-спортивным танцам , остальное всё это купленная квартира на Чавдар,7 и сумка от"PRADO", не уважение и запугивание учителей, нарушение должностных инструкций и устава гимназии ит.д. Знаю очень много, всё писать не буду. Выводы делайте сами. А по поводу музыкального класса, так Багалика с Мариной родителей практически вытолкали из приёмной , мол это не вопрос , который надо решать.Знаю эту историю, потому что на эти занятия ходила подруга моего сына. Вот так!

О, Ольга Мачек... все уже давно в курсе, что Вас от этой кормушки отодвинули. Вот и беситесь и мечитесь)))) Не смешите людей! Вы уже посмешище района))))))))
И всем известно, что Вы будучи головою род кома гимназии 2 года себе в карман зарабатывали, а не защищали и представляли интересы родителей. И всем известно, что сейчас отрабатываете и исполняете заказы Синцова со Спесовской......

Увы, Геннадий, комент павшего в низы мужика. Ю.А.Багалика лично, на род.собрании подтвердила, и замы род комитетов, классов подтвердили, что Мачек О. к деньгам никакого отношения не имела. Хотя все можно проверить через детектор лжи. А насчет посмешища, ну ты же сам таковым являешься, по району, бухаешь с багаликой, мучаешься недержанием словесным, за женскую юбчонку спрятался. Чучело жіночого обличчя одним словом.

Оля, не утруждайте себя менять имя. пишите под своим ;)))) Не стесняйтесь)))))))

Слушай, Геннадий, сбрось адрес эл.почты, назначим встречу, повстречаемся, обсудим, за каждое слово бездоказательной клеветы, из принципа, выгребешь по взрослому, а потом хоть Олей меня называй, хоть Инной, я утруждаться не буду в непонимании тебя, милый мой.

Баталов иди на....;)

Ольга у вас есть факты ? Тогда выложите их в общий доступ ,а рассказывать ,что вы слышали или ваша подруга -это все сплетни !!!

Яка вражаюче гарна стаття про страшезні зловживання директором своїми службовими повноваженнями!
Це ж треба таке – надати спортсменам приміщення для заняття спортом. Ні не під склад якийсь віддати, не тир і навіть не казино. СПОРТ! Людоньки, це жах жахливий, що ж це таке коїться!
А тепер увага! Питання.
Недобросовісні чиновники дали змогу тренуватись і не заважали. Це неприпустимо! Де були добросовісні чиновники в 2014 році, коли почав відроджуватись київський бейсбол?! Чим допомогли добросовісні чиновники, коли проводився всеукраїнський дитячий чемпіонат з бейсболу в Києві? А може вони на своїй офіційній сторінці висвітлили перемоги бейсболістів дарницького району?! А чи знали вони про ті перемоги? А чи знали вони про міжнародні змагання? А чи знали, що саме вихованці, які займаються у підвалі гімназії Київська Русь представляли нашу з Вами країну на міжнародних змаганнях?! Чи вболівали вони за них, чи боліла їм їх поразка, чи може вони раділи з їх перемоги? Та взагалі хоч про якісь успіхи, складнощі вони знали? Може кошти виділили на дорогий інвентар та знаряддя? А може наша шановна голова батьківського комітету зацікавилась, чим допомогти, а ні як учбовий процес перетворити в пекло? Чи може ви всі у купі знаєте, що в стінах цієї гімназії готуються до Олімпійських змагань 2020? Буде чудова можливість попаритись на чужій роботі. Ви ж всі навпопередки бігли з допомогою, вся комісія із співробітників Управління освіти Дарницького району та члени Громадської ради при Дарницькій РДА на чолі мабуть з доброзичливими «масовиками-затейниками»!
Мабуть є вина, що якісь документи не так ті бейсболісти оформили. Але роздмухати таку цікаву та вкрай важливу новину на офіційному сайті Дарницького району. Це сором! Це ганьба!
Ваших дітей, наших дітей відірвали від гаджетів, від іншої дурості, їм дали шанс можливо прославити не тільки район, а можливо і країну.
Це зразкова стаття, взірець епістолярного жанру. Друкуєш та передаєш на розсуд голові Київської міської адміністрації (до речі теж спортсмену).

Андрей Сергеевич:

Извините, но вроде бы директор и не имеет права сдавать в аренду, муниципальная собственность, т.е. право на сдачу закреплено за районной администрацией. Да и мне кажется все "за", но по закону и посмотрите на фотографии, сарай, дети молодцы, плачущих. как писали выше не видел. Бейсболу в гимназии необходимо быть, по всем правилам и обеспечены всем необходимым.

Чи то я одна читаю "Договір про співпрацю".
Щодо сарая - мабуть ви там були?

Оксана Вікторівна:

Ольга, читайте і далі договір якщо для вас так важливо, якщо не можете нести добро і всю вашу енергію направити у мирне русло( всі вже знають прекрасно, як ви м'яко стелите та жорстко спати)! Нам зараз важливо, щоб ви не тулили сюди спортивну секцію задля звершення своїх примітивних планів, які до покращення умов дітей не мають ніякого відношення.

Оксана Вікторівна:

Соромлюся запитати, але вже якщо пішла така розмова, а яким чином діти з ліцею "Інтелект" вам завадили? Вони теж б'ються об колони? Ви і тут переживаєте за щось, за гроші, за умови для навчання, за що? Мені важко проаналізувати чиїсь збочені думки і задумки. Роз'ясніть телепню без жодної інтриганської жили, будь ласка.

Ви мабудь помилились к адресатом. ))) Мені байдуже хто кому Рабінович, про Ольгу, яка псує життя в гімназії я дізналась завдяки цій статті....
А щодо мого коментаря, то в ньому чітко написано про ганебну діяльність та бездіяльність ДРА.

Дмитрий:

По закону у нас и обучение бесплатное и все деньги должны идти из местных бюджетов.

Я, конечно, против неофициальной оплаты - благоприятное место для появления коррупции, но ведь и официально сделать это нельзя было иначе бы все деньги шли бы не в школу, а в тот самый местный бюджет, который не обеспечивает европейское обучение детей.

Слышали слово "децентрализация"?

Я не защищаю конкретно директора (если она берет деньги в карман - ужасно), но я защищаю от критики организационную модель, где директор школы сдает в аренду помещения или землю для ЦЕЛЕВОГО! использования.
Футбольное поле - для футбола, зал - для занятий.

Не стыдно?! Господа хорошие! Лично из того что вы разместили в статье,я вижу как дети занимаются спортом! Внимание!? Не сидят на лавках в подворотнях с. Сигаретой м бутылкой пива в руках, а занимаются спортом!!!! Обвинять детскую секцию в даче взятки жто мягко говоря не коректно. Вы (заказчики и исполнители) вместо подписаного договора со школой о безоплатной основе занимающихся. И рассуждая на тему - " не верится что они не давали взяток" луче бы показали доказательства обратного!!! Вот и вот интерессно, что в тот момент один кружок на всю школу работал? Это из серии "Держите вора"! Так что стыдно должно быть вам взрослые тетьки и д ятькм с прикрываясь псевдо заботой о детях (не пристосовані приміщення) решать свои "корпоративные" Интересы!

Наталья:

Конечно это ужас! В подвале не наркотиками торгуют,а спортом занимаются! Где это видано! Что это за заработки? Для района-это не " Тема".

Татьяна:

Вы пишете о нецелевом использовании помещений учебного заведения. В данном случае помещение используется по назначению - в учебном заведении проводятся занятия детской спортивной секции в зимнее время.Подумайте о детях, о их правильном и интересном досуге, о пользе этих занятий для здоровья. К тому же в этой игре воспитываются лучшие человеческие качества: дружба, взаимовыручка, небезразличие. А в отношении правового оформления документов на использования помещений, то школы имеют право заключать с общественными организациями, которые являются неприбыльными о заключать договора о сотрудничестве или договора о безоплатном ипользовании помещений. Не понимаю в чем здесь проблемма. Мне кажется это чьи-то корыстные интересы.

Алла:

Яке позорище!!! Що зробив район для розвитку спорту? Що конкретно Сєнцов зробив для нашіх дітей, окрім військових дій навколо Київської Русі???? В дітей забрали геть все, тепер за останню радість взялися? Зірваний процес начання в школі. Рік - коту під хвіст!! Більше двох місяців дітей батьки втримували вдома - ХТО ЗА ЦЕ ВІДПОВІДАТЬ БУДЕ??? Оля, може вже час і самій почати відповідати за те, що ви наробили разом з Баголікой?? Як по ресторанам з нею ходить і їй наливать, то нормально. А як відповідать за скоєне в школі - то нехай сама Баголіка відповідає??? А чим ви доведете, що ви грошей з усього цього не мали?? Ну, так, якщо чесно то як довести? Тому, мовчіть і залиште дітей в спокої, або ідіть геть.

Людмила:

Я вже не знаю, що саме відбувається чи хто до роздування скандалу причетний, але на поверхні одне - страждання дітей! І як би дорослі не гралися в спроби чи то в фінансових збагачень, чи то відстоювати свої чистолюбні замисли страждають від того діти, які займаються спортом, тренери, які вперто хочуть забрати дітей з вулиці, зацікавити малишню світом спорту, незважаючи на відсутність, абсолютну, фінансування, а тепер ще у ці брудні ігри їх намагаються втягнути...
Але це не перший прецедент спекулювання дітьми : ще на початку року дітей молодшої школи ліцею "Інтелект" намагалися вигнати з приміщенн, розказуючи про якісь там формальдегіди. Тоді ці діти заважали самим учням "Київської Русі" чи більше їхнім батькам, чи хтозна ще кому. Але крик моєї душі в тому, що це все діти Дарницького району!!! Їх не везуть з Оболоні чи Ворзеля.

Ирина:

Мой ребенок тоже ходит на этот бейсбол.
Уже совсем совести нет у чиновников, нашли за что придраться называется.
Детей, которые тренируются в этом подвале в холодное время, тренера возят на международные сорвенования и они привозят кубки и награды. Дети даже на выходных выходят на стадион и разбрасываются с мячами и перчаткими. На занятиях вы не услышите плохих слов в сторону ваших детей, тренера учат их взаимопомощи, уважению к друг другу. из 5 детей в начале, к тренерам пришли уже 75 детей. И у них глаза горят, когда они играют. Если вы выгоните нащих детей из этого помещения, мы их приведем тренировать в коридоры вашей администрации.
Стыдно чиновники, с помощью детей снимать неугодных вам должностных лиц. Из-за таких как вы столько проблем в нашей стане в целом.
Я не вижу никакого криминала в том, что дети, которые учатся в этой же школе, ходят на секцию в подвал этой же школы. И спасибо огромное Юлии Александровне, что она их туда пустила.
И на каком горячем вы поймали, что за идиотское название. Пока вина человека не доказана, он считается невиновным. Горе писатели

Огромное спасибо комиссии и сайту Дарниця.org за разоблачение и освещение бездеятельности Дарницкой РДА в вопросах организации физического воспитания детей, спортивного развития на фоне ужасающих фактов о низком уровне состояния здоровья наших школьников!!!!! Ребята занимаются в "непристосованих для цього примiщеннях". Предпринимаются ли какие-то шаги Дарницкой РДА по содействию развития спорта для детей в районе такие, как постройка детских спортивных и юношеских школ????? Чтобы ни дети, ни их тренеры не были вынуждены заниматься в "непристосованих для тренувань примiщеннях". Дарниця.org, надеемся на освещении этой темы, которая интересует каждого родителя школьника Дарницы.

Олександр:

Дивлюсь на фото і душа радіє - діти тренуються, читаю статтю - волосся дибки. Яким боком спортивна секція комусь могла завадити, що аж "високоповажну" комісію туди спорядили. Чи сама пані директриса втіхаря фінансувала їх, наприклад, за рахунок автошколи...Що ж я написав, бо і до цього можуть придумати тємуку для скандалу. Але якщо без жартів, то це все просто позорище для тих персон, які намагаються втягнути дитячу спортивну секцію у свої махінації.

Ой, яка прикрість!!! )))) Таку заказну статтю готували, проти директора , а тут, на тобі....люди все зрозуміли))))) Хто і для чого пише і робить, те все проти директора))))) От, незадача, знову керівництво району пролетіло, разом з Мачек, та іншими "зручними"..чи "ручними"....
Як тільки, в школі підняли питання звільнення приміщень Інтелектом....все. На наступний день почали Багаліку знімати. А чого боїтеся, господа харошие?

http://fbis.kiev.ua/
Вот они, страшные и ужасные бейсболисты. И то, чем они занимались все это время под бдительным взглядом Дарниця.org
хоть познакомитесь, с теми, кого грязью поливаете.

Ольга Мачек:

Добрый день, уважаемые родители. Конечно вы правы ,что любой спорт необходимо развивать и поддерживать. У меня дочь бронзовый призёр Киева по фигурному катанию 2011г. Сегодня мои дети занимаются профессионально бально-спортивными танцами и достигли хороших результатов.

1) Я не присутствовала на этих разборках , но из Ваших слов и обид понимаю ,что у Вас забирают это подвальное помещение Синцов или Спсовская ?
Я поняла по другому : был обнаружен факт отсутствия договора аренды подвального помещения между ДРДА и гимназией. Это есть большое нарушение. В составленном акте я не увидела привлечения к ответственности тренера по бейсболу и ,тем более, там не написано ,что спорт это плохо и детей ,занимающихся бейсболом лишат этого помещения. Наоборот, тренер согласился правильно оформить все документы ,чтобы дети занимались дальше. И я думаю, что ДРДА пойдёт ему на уступки ,тем более, как вы пишите у детей такие достижения в спорте. Я бы на вашем месте не меня обвиняла ,а стояла уже в приёмной у Синцова и Списовской с ходатайством о том ,чтобы как можно быстрее оформить правильно документы (дог.аренды).

2) Суть этой статьи не выгнать детей с помещения ,а показать всем как директор гимназии не выполняет свои должностные обязанности ит.д. Повторюсь: это только бейсбол ,а таких "бесплатных" кружков в гимназии много. И мало кто бесплатно ходит на эти кружки ,все родители платят деньги , иногда даже не догадываясь ,что существует бюджетное время для бесплатных занятий.

3) Я к бейсболу и этой статье не имею никакого отношения и узнала об этой истории из интернета.

4) Официально заявляю ,что готова пойти на детектор лжи вместе с госпожой Багаликой Ю.А. и обсуждать там вопросы сэс ситуации в гимназии(линолеум), воровства денег Митиной О.,уровня образования ,большой текучести кадров, пьянок и курения в кабинете директора во время уроков.,вопросы по «Интеллекту» и т.д

5) Обращение к Геннадию: Настоятельно требую публичного извинения за клевету :
"О, Ольга Мачек... все уже давно в курсе, что Вас от этой кормушки отодвинули. Вот и беситесь и мечитесь)))) Не смешите людей! Вы уже посмешище района))))))))
И всем известно, что Вы будучи головою род кома гимназии 2 года себе в карман зарабатывали, а не защищали и представляли интересы родителей. И всем известно, что сейчас отрабатываете и исполняете заказы Синцова со Спесовской......
Если не извинитесь ,прошу предоставить доказательства и факты ,что я будучи головою род кома гимназии 2 года себе в карман зарабатывала. Вы мне лично платили? Готова ответить за свои действия перед судом. Моя совесть чиста перед родителями гимназии ,я денег не брала ,а Вы Геннадий БАЛАБОЛ ,а не мужик!!!

ДРДА пойдёт ему ( тренеру) на уступки....с ума сойти! ДРДА не на уступки тренеру идти, а в лепешку разбиваться и помогать этому тренеру ОБЯЗАНА В ПОТЕ ВСЕГО СВОЕГО ЛИЦА, который благим делом занимается

Уважаемая администрация, выявили нарушение наказывайте виновных, но бейсбол должен существовать и дальше. Укажите на нарушения, обеспечьте правильное решение и люди вам скажут спасибо, а благодарность детей выльется в победы. Есть просьба, не превращайте сайт в непонятные разбирательства кто кого вызвал, кто кому позвонил, кто кого заказал. ОБЕСПЕЧЬТЕ ДЕТЕЙ ПОМЕЩЕНИЕМ, А ТРЕНЕРОВ НОРМАЛЬНЫМИ УСЛОВИЯМИ РАБОТЫ.

Мачек Ольга:

100% согласна С Вами ,Неля.

Ольга:

Стаття написана ніби у школі натрапили на наркопритон під час пакування "какао белого цвета".
Краще б статтю вдячності тренерам написали, за всі досягнення, якщо інакше допомогти неспроможні.

Редакція:

надайте матеріали. Ми їх обов'язково опублікуємо.

http://fbis.kiev.ua/
Цілий сайт досягнень....

Редакція:

Це посилання залишиться тут.

Я недеюсь, Оля, что и кружки ваших детей все закроют! Или у вас есть 100% доказательства 100% оплаты договора-аренды??? Тогда, где же эти деньги? Давайте сних начинать разборку!!! А не там, где арендная плата не взымалась!!! Вы что, не знаете в каком состоянии спорт (кроме футбола)??? А деньги где на аренду брать, или вы думаете, что кроме тренеров, которые в поте лица пашут (их жены дома почти не видят), мы родители должны кормить всех государственных иждивенцев??? Тогда частные клубы не смогут просто существовать!!! Кризис сейчас в карманах всех, кроме госработников. А государственных спортивных школ или клубов на пальцах одной руки пощитать можно и то, с такой коррупционной составной, что детям проще бежать из страны. А потом, когда дети заграницей добиваются успехов, все себе медальки вешать начнут??? Он тут учился или тут жил. Так может сразу открывать им дорогу, чтобы они потом не ненавидели страну в которой родились и выросли? Оля, а то что вы личные счеты сводите с директором, говорит уже весь район. Вы могли найти любую тему для своей войны, но вы опустились до войны с детьми. И вашим словам про неведенье того, что произошло никто из родителей не верит. Хоть с противогазом, хоть с проводками в голове. Вас жалели когда вы ушли и уважали. Но вы вернулись добить школу и только слепой этого не может увидеть. Я за вас заступалась пока вы не начали новую раскачку. Мне жаль что вам показалось что вы правы теперь. А вы, Генадий, не подумали что дети не плачут при ненормальных взрослых, непускающих их в дождь на тренеровку? А плачут они дома, когда очень больно, и только при маме. Это уникальный случай, когда в изначальной борьбе за справедливость, вдруг стали ВСЕ методы хороши, опускаясь до самого низа - обижать детей.

Людмила:

Так тут питання більше навіть не до директорки, не до тренерів, дітей, а до уповноважених ДРДА в тому, що не було забезпечино дітей-спортсменів належними умовами для тренувань, чому діти у ліцеї "Інтелект"(школа яка входить у десятку кращих за результатами ЗНО) не забезпечені відповідним приміщенням, а змушені або тулитися у не пристосованому для цього приміщенні, або терплять потурання у "Київській Русі", де їм за межі свого поверху не можна виходити. Чому цього Адміністрація не бачить і не вирішує, а публікує гидкі статті із розряду жовтої преси.

Ольга3:

Абсолютно погоджуюсь, що діти в жодній ситуації страждати не повинні, а школи для того і є щоб забезпечити розвиток дітям. Секції повинні бути! Але не розумію цього крику з приводу заказної статті чи нападок на всіх підряд. Діти постраждали, бо документи в тренера попросили? Наскільки я знаю, всі договори аренди повинні бути посвідчені в райадміністраціях, ніхто не заважає спортивним секціям подавати клопотання на оренду приміщень, тим паче безкоштовну в обмін на благоустрій приміщень чи розвиток спорту. А от привласнення коштів за оренду директором, тим більше я впевнена що це не одна така секція, це зловживання службовим становищем між іншим, і робота райадміністрацій - давати по рукам таким бізнесменам. А якщо дитину током вдарить з неізольованого кабелю, що висить посеред залу, чи головою об колону тріснеться - хто буде нести відповідальність, вже точно не директор, бо вона ж ні при чому. Краще про дітей своїх подумайте, вимагайте від району надання приміщення нормального.

Слухайте Ольго3 ( проводка над головою) до речі слабо точка і тд. А ну дайте пані спеціаліст "заказний" і зараз ми в цьому пересвідчимося на скороруч відповідь на прості три питання. ( не забувайте, що є офіційні протоколи сан станції щодо кожної школи) Як "фахівець" із приміщень для тренування дітей (об колону голову розіб'ють). :)))
1. Температура комфорту
2. Лінія комфорту
3 Матеріал стін кількість люменів світла та їх розташування.

По информации от самой Ольги3, кстати за что ей огромное спасибо! Фото с проводами было взято из другого помещения! А детки которые занимались возле колон о которых говорилось Ольгой3 все былив ШЛЕМАХ Спасибо ОЬГА3!

http://drda.org.ua/press-release/%D1%96%D0%BD%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1...

Яка активність..... Підіть, глянте сусідню статтю. Там про те, що закривають молодшу школу в інженерній гімназі. А ніхто, не задумався, чого це Багаліку з г. мішають? В наступному році, коли припинить набір гімназія "Київська Русь" , от тоді все стане зрозуміле і всім. І роль Олі та інших в цій історії.

Шановні працівники ДРДА, щось продивилась Ваш сайт вздовж і впоперек, ніяк не можу знайти інформацію про те, де за кошт нашої держави, за Вашого сприяння у Дарницькому районі були відкриті спортивні секції, зали, майданчики для дітей із СПЕЦІАЛЬНО-ОБЛАДНАНИМИ ПРИМІЩЕННЯМИ? Закриваються школи початкових класів, занедбані майданчики... Все так погано...(
Не можете побудувати чи створити щось своїми силами, то спростіть нормативно-правову базу для тих, хто за власний кошт і своїми силами хоче зробити, щось корисне, виховувати дітей і розвивати спорт. Не заважайте, не створюйте скандал у власних інтересах. Подумайте про дітей.
Нас всіх не цікавить, чому "ні". Цікавить лише, що ви зробите для того, щоб було "так".
Вболіваю за дітей, підтримую батьків! Шана тренерам, які виховують достойну молодь!

Редакція:

Молодці.

Редакція:

Молодці.

яке щастя, до нас прийшла Редакція! Сподіваюся, що шановна Редакція, нам жможе надати відповідь, на таке просте питання.

1. Скільки державних дитячо-юнацьких спортивних шкіл функціонує в Дарницькому районі м. Києва?
2. Скільки приміщень державних дитячо-юнацьких спортивних шкіл в Дарницькому районі м. Києва, використовується не за призначенням?

Буду дуже, вдячний, якщо відповідь Редакція надрукує в даних приписах)))

Редакція:

це можете зробити самостійно.

Pages

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.