Де у столиці шукати безкоштовні туалети? | Дарниця.org

Де у столиці шукати безкоштовні туалети?

 

У Києві створили онлайн-карту безкоштовних туалетів міста. Користувачі сервісу мають можливість оцінювати та самостійно додавати інформацію про відомі їм місця, включаючи фото та описи.

Ознайомитися із розташуванням цих надзвичайно важливих об’єктів можна за адресою http://wc-kiev.org/. Поки що найбільше безкоштовних туалетів відмічено в центрі, в Дарницькому ж районі їх нараховується не більше 20. Проте у користувачів є можливість все змінити, адже сайт має постійно оновлюватися.  В основному на карті зазначені туалети в торгових центрах та кафе, а найоригінальніше місце знаходиться в районі Червоного Хутору – це “Ліс”, який, як стверджують оформлювачі сайту, усюди, а отже може врятувати при нагальній потребі.

Взагалі цей проект створено заради того, щоб зробити навколишній простір хоч трохи чистішим, як пише журнал “Фокус” Ідея дійсно непогана, от тільки чи буде у людини змога зайти в Інтернет на подивитися на карту, коли їй терміново захочеться до туалету серед міста? Мабуть, краще вивчити карту напам’ять. Про всяк випадок

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.