Державний службовець Дарницької РДА Микола Данюк помічений серед запитувачів до Президента України | Дарниця.org

Державний службовець Дарницької РДА Микола Данюк помічений серед запитувачів до Президента України

До офіційного сайту Дарниця.орг надійшла інформація, що державний службовець Данюк Микола Іванович, який працює головним спеціалістом у відділі будівництва, архітектури та землекористування Дарницької РДА, задавав питання Президенту, при цьому він представлявся звичайним водієм.

Ми вирішили перевірити цю ініфрмацію і вже знайшли запис, де Микола Іванович принаймні створює масовку на Майдані Незалежності.

Далі буде...

Comments

Микола Іванович соромиться зізнатися в тому, що він працює в Дарницькій РДА.... Відчуває, що водій з нього кращий ніж дерслужбовець

в рабочее время? Было бы неплохо поинтересоваться у Витковского: относится ли прогулка по Крещатику к функциональным обязанностям главного специалиста по транспорту?

Микола Іванович:

Это был не я, а мой АВАТАР!!!
А было дело так.
Иду я как-то рано утром на работу, через "майдан" (ну мне так ближе). Вдруг вижу, БЕЛОЧКА и вся такая синяя. Ну, думаю, (а я иногда думаю) АВАТАР (я недавно смотрел фильм "АВАТАР"). Подошла она ко мне и говорит: "хватит бухать".
Вдруг вижу, очередь за звёздами на погоны стоит. Ну думаю куплю и стану подполковником, не полковником (или как-то так). Говорю крайнему: "Вы крайний ?". Женщина оборачивается, ...нихера себе... Сигурни Вуивер стоит, а на поводке "ЧУЖОЙ", в наморднике. Я давай ей рассказывать как у нас всё замечательно..., а она мне: "хватит, хватит". Купил я пару звезд, иду к машыне (я её всегда на майдане припарковываю, мне так удобнее), вижу, а она тоже синяя. Ну, думаю "Два АВАТАРА в день это слишком". И ту меня осенило, вернее "ОСИНИЛО". Ого..., так у мене тоже есть "АВАТАР". Нацепил я звёзды и бодрым шагом побежал на работу. А своего АВАТАРА я на майдане оставил. Это был не я, а мой АВАТАР!!!

Сигурни Вуивер:

"ЧУЖОЙ" в наморднике??? Ну Вы и ...!!!

Машына:

Хозяин меня "ОСИНИЛ".

Белочка:

Коля, хватит бухать...

Ржу нИмАгу))))))

Сигурни Вуиверу, Машыне, Белочке больше не наливать)))))

Мабуть хотів подякувати голові Дарницької рда Сергію Вітковському за президента Януковича

Титаренко:

Обо хотів подякувати Президента Януковича за голову ДРДА Вітьковського

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.