Дарницьких держслужбовців закликали не брати й не давати хабарів | Дарниця.org

Дарницьких держслужбовців закликали не брати й не давати хабарів

15 жовтня в Дарницькій райдержадміністрації відбувся конгрес «Антикорупційні ініціативи Києва». 

Серед його учасників  -  держслужбовці, керівники комунальних підприємств району, представники громадських організацій, яким активісти запропонували власний формат розмови про корупцію та боротьбу з нею.  

Зокрема, голова руху «Ні хабарництву! Я не беру і не даю хабарів» Сергій Гула закликав зробити перший крок у боротьбі з хабарництвом, починаючи безпосередньо з себе. А саме – категорично відмовитися давати та брати хабарі. 

За словами  самих ініціаторів конгресу, розмова була складна.  Зокрема, на сторінці співтовариства «Антикорупційні ініціативи Києва» в Facebook, вони так прокоментували захід: «Наші провокаційні промови у Дарницькій РДА про боротьбу із корупцією у школах, лікарнях, житлово-комунальному господарстві викликали неабиякий спротив аудиторії.  Все таки керівники державних закладів у переважній більшості реакційні та не підтримують реформи, бо вони є головними вигодоздобувачами нинішньої системи.
Проте, великим позитивом стала можливість капання на мозки і виведення із зони комфорту цих кадрів.»

Наприкінці заходу всім його учасникам запропонували заповнити своєрідну декларацію «Ні - хабарництву». Кожен бажаючий власним підписом міг засвідчити те, що відтепер не дає та не бере хабарів. Ця ініціатива викликала у присутніх швидше іронічний інтерес, аніж реальне бажання до змін... Тож в результаті такі декларації заповнили не більше 20 осіб, тоді як всього учасників було близько 200.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.