Дарницька прокуратура інформує | Дарниця.org

Дарницька прокуратура інформує

До уваги читачів Дарниця.org - інформація про діяльність прокуратури Дарницього району м. Києва протягом останніх місяців.

1.

Прокуратурою Дарницького району проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства щодо внесення суб'єктами господарювання платежів за користування землею.

В ході перевірки виявлено, що одним із ТОВ у порушення зазначеного законодавства систематично не сплачувалася орендна плата за землю. У зв'язку з цим виникла значна заборгованість перед місцевим бюджетом. Прокуратурою за даним фактом вжито заходів реагування. Керівнику товариства внесено подання про усунення виявлених порушень. До місцевого бюджету вже сплачено суму боргу та пеню у розмірі 112 тис. грн. Керівника товариства притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді оголошення догани.

Також проведено перевірку з питань своєчасності та повноти розрахунків за теплову енергію підприємствами району. За її наслідками одному з підприємств внесено подання, за результатами розгляду якого відшкодовано 967 тис. грн. та притягнуто до відповідальності 7 посадових осіб (6 із яких – керівники ЖЕД).

2.

16 грудня 2011 року прокуратурою Дарницького району порушено кримінальну справу відносно директора приватного підприємства за фактом безпідставної невиплати заробітної плати працівникам більше ніж за один місяць (ознаки складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України).

Розслідуванням встановлено, що в період з 1 лютого 2011 року до 31 жовтня 2011 року 16 працівникам ПП безпідставно не виплачувалась заробітна плата. Загальна сума - понад 134 тис. грн. Водночас на рахунки підприємства надійшло понад 390 тис. грн., які були використані всупереч ст. 97 «Кодексу законів про працю України» не на першочергові потреби.

В ході досудового слідства заробітну плату працівникам ПП було виплачено в повному обсязі. Вказану кримінальну справу 28 грудня 2011 року направлено до Дарницького районного суду для розгляду.

3.

Прокуратурою Дарницького району скеровано до суду кримінальну справу відносно двох працівників Дарницького райуправління міліції, порушену за ознаками злочину, передбаченого ст. 365 ч. 2 К України (перевищення службових повноважень).

В ході проведення досудового слідства встановлено, що двоє співробітників відділу карного розшуку Дарницького РУГУ МВС України в м. Києві восени 2009 року, в післяобідній час, знаходячись на території, прилеглій до магазину «Протока» по вул. Ентузіастів, 5, в ході проведення затримання громадянина Т., діючи умисно та явно виходячи за межі наданих їм прав і повноважень, незаконно застосували відносно нього фізичне насильство (удари кулаками і ногами по різних частинах тіла), а також спеціальні засоби - наручники. Внаслідок цього останньому спричинено тілесні ушкодження середньої тяжкості у вигляді перелому проксимального епіметафізу правої малогомілкової кістки.

4.

У жовтні – грудні 2011 року проведено перевірку додержання вимог чинного законодавства про виконавче провадження при виконанні органами державної виконавчої служби судових рішень за позовами прокуратури району про стягнення сум до бюджету.

Перевіркою виявлено порушення вимог Закону України «Про виконавче провадження» працівниками ВДВС Дарницького РУЮ у м. Києві. За результатами перевірки до ВДВС Дарницького РУЮ у м. Києві прокуратурою району внесено чотири протести на постанови державних виконавців ВДВС Дарницького РУЮ у м. Києві, що суперечать вимогам Закону України «Про виконавче провадження», а також 6 приписів про усунення виявлених порушень вимог законодавства про виконавче провадження.

5.

З винесенням обвинувальних вироків державними обвинувачами прокуратури Дарницького району підтримано державне обвинувачення у семи кримінальних справах щодо злочинів у сфері корупції. Зокрема - у кримінальній справі за обвинуваченням А. по статтях 190 ч. 1 і 364 ч. 1 КК України.

Згідно фактичних обставин справи А., будучи державним службовцем (старшим секретарем одного з районних судів м. Києва), за грошову винагороду запропонувала вирішити питання щодо накладення адміністративного стягнення та непозбавлення права керування транспортним засобом за результатами розгляду адміністративної справи по протоколу про адміністративне правопорушення.

Підготував Сергій Котов

Comments

Уже товарищ Котов заигрывает с прокуратурой. Интересно: а что будет дальше?

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.