ГО «Київ за зелену Україну» буде боротись за зелену зону в Дарницькому районі | Дарниця.org

ГО «Київ за зелену Україну» буде боротись за зелену зону в Дарницькому районі

Акція, яку ГО «Київ за зелену Україну»   розпочне в Дарницькому районі вже на цьому тижні, має назву «СтопАвто – зелена зона».   Суть її  - боротьба з водіями, що паркують свої авто на зелених зонах.

У вівторок 8 липня відбулось засідання в стінах Дарницької РДА за участю голови РДА Геннадія Сінцова, заступника голови правління ГО «Київ за зелену Україну»   Олексія Роніса,  представників  ДАІ, міліції, Дарницької Громадської Варти  та ГО «Здорова Україна» стосовно підтримки у впровадженні на території Дарницького району безстрокової акції   щодо вирішення  проблеми  паркування на зелених зонах.

ГО  «Київ за зелену Україну»  вирішила організувати боротьбу із злісними правопорушниками, взявши за приклад відомий рух СтопХам –  виявляючи правопорушників, клеїти їм на лобове скло наклейку  з надписом, який має  в ідеалі надавити на совість громадянина, на практиці ж, судячи з відео в інтернеті акцій від СтопХаму,  скоріше викликати агресію у відповідь. Та все ж  в результаті правопорушник  має усвідомити свою вину та більше не повторювати помилок.

На засіданні було запропоновано почати акцію  з парку «Партизанська слава»  й далі рухатись на траси та дороги.

Та чи  доцільно буде таким чином виховувати недбайливих водіїв? Мабуть, що так. Статистика такого плану заходів в багатьох містах   позитивна  – машин дійсно стає менше, водії сумлінно шукають собі  місць  та не порушують правил паркування. Деякі водії. Тому  тут все залежить від ступеню виховання, порядності окремої людини.

Зокрема,  заходи будуть відбуватись за участю правоохоронних органів та активістів з Громадської Варти про всяк випадок, також проект підтримає ГО «Здорова Україна»,  яка в свою чергу займається алкорейдами по магазинам та кіоскам Дарницького району  -  фіксує на відео факти продажу алкоголю та цигарок дітям до 18.

Слід зауважити, що проблема давня і  хвилює  в тому числі  власників авто, яким іноді просто ніде поставити свій автомобіль, а пусте місце на зеленій зоні так і муляє очі . Стосовно цього заступник голови  правління ГО «Київ за зелену Україну» Олексій Роніс  запевнив, що незабаром  це питання буде вирішуватись шляхом створення нових парковок, зокрема екопарковок, які дуже популярні в Європі.

Але одна справа, коли людині дійсно  ніде поставити авто,   інша – коли  водій  по-хамськи  заїхав на зелену зону, тоді коли поблизу  є автостоянка. Тож саме на такі випадки  будуть  активно реагувати  учасники акції.

-  Інших методів боротьби  з такими правопорушниками поки немає,  - зазначив голова Дарницької РДА Геннадій Сінцов.

-  Якщо  не буде підтримки громадськості у цьому питанні, то ми не вирішимо цю проблему. Тож якщо ми об’єднаємо зусилля  Дарницької РДА,  ДАІ, міліції та активних  мешканців, тоді в нас все вийде,  –  наостанок підсумував  голова Дарницької РДА Геннадій Сінцов.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.