Гордість Попова та Вітковського фонтан-Груша, у парку Позняки, не пропрацював і року | Дарниця.org

Гордість Попова та Вітковського фонтан-Груша, у парку Позняки, не пропрацював і року

Всі ми пам’ятаємо, як до дня міста 2012 року у київському парку Позняки був відкритий світло-музичний фонтан з скульптурною композицією «Груша». Створена груша з нержавіючої сталі, висота її 4 метри. Груша – символ солодкого життя, розділена на сім частин. Але де ті солодкі моменти, щоб помилуватися цим шедевром? Вже через три дні після відкриття фонтан і покриття, на якому він стоїть, почали ламатися! Протягом всього літа і осені жителі мікрорайону Позняки спостерігали за тим, як, майже щодня, проводилося лагодження цієї скульптури: то немає води, то немає музики, то немає світла.

Весна-початок літа 2013 року – фонтан не пропрацював жодного дня. Про його лагодження вже давно забули. І, нажаль, той шедевр, який так феєрично відкривали голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов та голова Дарницької РДА Сергій Вітковський перетворився на безліку купу заліза та став місцевим атракціоном для дітей.

Тоді задамося питанням: якщо фонтан так неякісно зроблений, плитки-покриття відпадають, то де гроші, які повинні були піти на облаштування цієї місцини?

Тому, мешканцям цікаво дізнатися від вельмишановного панства (влади), які відкривали цей фонтан, коли ж він нарешті запрацює.

Comments

Титаренко:

Вы ошиблись, потому, что порезанная груша это уже не груша а "ЗАКУСКА". Поэтому фонтан и называется "Закуска"

Грудь (сиська)

Титаренко:

Исходя из того, что Серожа гонит водку, можно с уверенностью сказать, что фонтан зовётся "ЗАКУСКА"

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.