В КМДА згадали про Бортницьку станцію аерації | Дарниця.org

В КМДА згадали про Бортницьку станцію аерації

Дамби мулових полів Бортницької станції аерації реконструюють. Комунальне підприємство «Київбудреконструкція» визначить підрядну організацію для виконання робіт з реконструкції дамб мулових полів № 1 та № 2. Відповідне розпорядження на минулому тижні підписав голова КМДА Олександр Попов.

За інформацією Головного управління комунального господарства, через заборону санітарно-епідеміологічної служби на вивіз висушених опадів з мулових полів БСА і в зв'язку з перевищенням більш ніж в 3 рази фактичних обсягів осідання над проектними, починаючи з 2007 року реалізується проект «Реконструкція дамб мулових полів № 1, 2 Бортницької станції аерації».

Зазначений проект передбачає, як тимчасовий захід, нарощування дамб мулових полів, що дозволить протягом 4-5 років запобігти виливу осаду на прилеглі території і забезпечити видалення опадів з технологічних споруд БСА до початку будівництва нової технологічної лінії з обробки та утилізації мулу.

Зараз на муловому полі № 1 повністю виконані роботи по нарощуванню дамб до проектних позначок. Побудований пропускні і випускні колодязі, побудовані автомобільну дорогу. На мулових полях № 2 побудовані пропускні колодязі, а також тривають роботи по нарощуванню дамб і перемичок.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.