В Дарницькому районі додатково доремонтують двори. АДРЕСИ | Дарниця.org

В Дарницькому районі додатково доремонтують двори. АДРЕСИ

За інформацією Української ПравдиСтолична влада обіцяє, що цього року 290 київських дворів капітально відремонтують з "потрійним контролем якості".

Про це в ефірі телеканалу "Київ" заявив  голова КМДА Олександр Попов, повідомляє прес-служба мерії.

За його словами, до переліку адрес на капітальне оновлення "під ключ" увійшли 290 найзанедбаніших столичних дворів, які відібрали за участю громадськості та райадміністрацій.

Окрім заміни асфальтового покриття, програма передбачає ремонт усіх занедбаних під’їздів, ліфтів, освітлення, озеленення, відновлення дитячих і спортивних майданчиків, а де необхідно – ремонт дахів та навіть кюветів, відзначив чиновник.

Нині роботи розпочалися на 10 об’єктах, загалом 290 дворів обіцяють привести до ладу до 15 жовтня.

"Ця програма не на місяць, чи на два – ми будемо реалізовувати її щороку. Наступного року роботи продовжаться, тому, якщо ваша адреса не увійшла до переліку, але потребує оновлення – звертайтесь будь-ласка до нашого Call-центру і ваш двір буде включено до програми на наступний рік", - пообіцяв Попов.

Він запевнив, що контроль якості робіт забезпечують на трьох рівнях: по-перше контролює спеціальна комісія, виконання робіт на всіх етапах перевіряють самі мешканці будинків, крім того, щоб не допустити зловживань виконавцями робіт, за процесом уважно стежать правоохоронні органи.

Де чекати ремонту в Дарницькому районі?

вул. Привокзальна, 8, вул. Поліська, 28, 14, вул. Декабристів, 5Б, 10 вул. Російська, 50, вул. Вереснева, 5, вул. Крупської, 10, вул. Ілліча, 5 вул. Сімферопольська, 10 – 12, вул. Бориспільська, 34, вул. Анни Ахматової, 14 – 16, вул. Драгоманова, 3В – 5, вул. Тростянецька, 3, вул. Ревуцького, 24/4, 34, 36, 42 – 44, 5 – 7, 18, 18А, просп. Петра Григоренка, 39, 19, Бориса Гмирі, 3, 5, вул. Колекторна, 3, вул. Лариси Руденко, 3А, 7,13, вул. Вишняківська, 13, вул. Гришка, 8А.

На жаль, в список НЕ ПОТРАПИЛИ: вул. Горлівська, 124/4 і жоден дім з Бортничей.

Comments

так это перед выборами... Сделают до 3-го этажа, а потом - хоть трава не расти!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.