Вчора відбувся штурм Дарницької райдержадміністрації | Дарниця.org

Вчора відбувся штурм Дарницької райдержадміністрації

Отже, невдоволені представники громадськості вже біля стін Дарницької РДА!

Прямуємо до епіцентру лігва корупції і безчинства районного масштабу.

Далі – події переносяться до приймальні Голови Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації та, за сумісництвом – Голови Дарницької районної в м. Києві організації «Партії Регіонів» - Сергія Івановича Вітковського

Проте, як з’ясувалося згодом – Дарницького очільника очікувано не виявилося на робочому місці

Невдовзі, до представників громадськості з’являється Голова профспілкового комітету працівників ДРДА - Ткаченко Валерій Петрович

А ось і міліція завітала! Яких, напевне, викликали вкрай стурбовані наснагою та активністю мешканців (котрі дружно співали гімн України) – секретарі пана Вітковського.

Також, лунали заклики громади – адресовані до місцевих чиновників.

Опісля вищевикладених подій, всі присутні попрямували до актової зали.

Де, на питання людей, що зібралися – відповідав Заступник Голови ДРДА Кузьменко Анатолій Михайлович. Котрий (як стало відомо згодом) – не зовсім володіє ситуацією, що виникла

Далі, більш детально розглядаємо «Протокол доручень» ДРДА – щодо демонтажу МАФів по вул. Здолбунівська. Також, до Кузьменка А. М. приєднався представник «Відділу контролю за благоустроєм» - пан Бобровський

Заступник Голови Дарницької райдержадміністрації – так і не спромігся надати чіткі та змістовні відповіді на порушені питання.

І наостанок, прохання та обіцянка водночас - Кузьменка А. М.

На цьому, обговорення добігло свого кінця.

Проте, як кажуть, в бочці меду – не без ложки дьогтю: прямо на виході з актової зали на людей, що лишають приміщення – вже чекав Радник Голови ДРДА з питань пропаганди (з її слів) - Мамонтова Олена Василівна. Котра, у вкрай недоброзичливій формі, відгукувалася про відвідувачів – ображаючи їх тваринним терміном, цитуємо: «Дрессированные». Що, звісно, викликало обурення у присутніх. Після чого, пані Мамонтова (хоча таким шляхетним словом, як «пані» – назвати її язик не повертається) – пожалкувала про свій вчинок.

Отже, громадськість лишила приміщення ДРДА – при вельми суперечливих відчуттях. В надії на те, що Виконуючий обов’язки Голови ДРДА Кузьменко А. М. – стримає свого слова. У випадку ж продовження тиску на приватних підприємців у майбутньому – громадськість готова дати бій чиновницькому свавіллю!

Comments

Чем ниже уровень IQ тем больше шансов стать чинушей…

Дольче Габана:

Ой, какие честные граждане инициировали этот митинг))). Федоренко - ангел со стоянками (вместо крыльев), Синцов - бывший чинуша, и т.д. В суд идите, чего приперлись в администрацию??? Пиар-акцию устроить??? Какое отношение организаторы имеют к так называемым пострадавшим??? Откат имели или что? Доход потеряли))) Как мужик мужикам сказать хочу, горлом берете, чужими спинами, больше ничем!)))Да, еще и ничего не берете. Лучше б человеку совет дельный дали, если что действительно не так, а не господа туниядцы пришли госслужащих учить как им работать. Какие и куда Вы налоги можете платить, если сами ни хера не работаете)))

А они всё никак не могут пережить своё отлучение от корыта! А Федоренко понятно чего припёрся, рынок то на нём числится. Бедные люди пришедшие в качестве стада, их жалко, попользуются ими чтобы бабло своё не потерять и выкинут. А банду уже в районе видно! Сташук младший, Балабан, Федоренко, Синцов, Назаренко. Откуда они все? Правильно! Бывшие чиновники и депутаты! Не надейтесь, вы район не получите, порядочных и думающих людей здесь больше. И накраденное вернёте,даже депутатская покрышка не поможет!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.