Встановлено власника величезного «Big-board» зі сміття | Дарниця.org

Встановлено власника величезного «Big-board» зі сміття

Активісти Дарницького району зверталися до Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації з рядом питань, які стосувалися біг-борду, що біля метро Харківська. На що отримали негайну відповідь.

         Заступник голови Дарницької адміністрації повідомляє, що дозвіл на розміщення рекламного засобу надає управління з питань реклами Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради. Зовнішню перевірку технічного стану рекламних засобів проводять балансо-утримувачі та спеціалісти відділу контролю за благоустроєм Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

         Спеціалістом відділу контролю за благоустроєм було обстежено територію за вищевказаною адресою та з’ясовано, що самовільне розміщення рекламного засобу намагається виконати ТОВ «Технології Маркетингу».

Дарницькою адміністрацією були направлені листи на адресу прокуратури Дарницького району міста Києва та начальнику управління з питань реклами для вжиття заходів з демонтажу.

         А поки біг-борд будуть демонтувати або капітально лагодити, дарничанам залишається уважно спостерігати за перебігом подій.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.