В.о. голови Дарницької РДА Кузьменко А.М. разом із Бобровським А.В. пообіцяли, що до суботи біг-борд приберуть. | Дарниця.org

В.о. голови Дарницької РДА Кузьменко А.М. разом із Бобровським А.В. пообіцяли, що до суботи біг-борд приберуть.

На повторний запит громадської організації «Громадянський рух підтримки реформ», стосовно того, коли ж все-таки приберуть величезний «біг-борд», який знаходиться на перетині вул. Ревуцького і пр.-ту Бажана, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація відповіла, що не наділена повноваженнями щодо розміщення або демонтажу рекламних засобів. І запропонувала нам звернутися до Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Але на нараді, яка відбулася 25 березня 2014 року в приміщенні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, в.о. голови Дарницької РДА Анатолій Михайлович Кузьменко та заступник начальника відділу з питань контролю за благоустроєм Дарницької РДА Анатолій Володимирович Бобровський пообіцяли, що до суботи «біг-борд» буде демонтований. Будемо сподіватися, що влада дотримається свого слова!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.