Бійка між учасником бойових дій в Афганістані та учасником АТО сколихнула громадськість | Дарниця.org

Бійка між учасником бойових дій в Афганістані та учасником АТО сколихнула громадськість

Мабуть, ледь не кожен дарничанин вже чув про скандальну справу із заголовком «чиновник побив атошника». На жаль, зараз інформація сприймається вкрай однобоко – внаслідок висвітлення подій лише з точки зору однієї зі сторін конфлікта. Тож, давайте спробуємо об'єктивно та всебічно розібратися в цій ситуації.

Інцидент стався 18 лютого біля Центру надання адміністративних послуг (вул. Олійника, 21). В робочий час, між першим заступником голови Дарницької райдержадміністрації Лозовим В.Б. та водієм КП «УЗН Дарницького району» Підкамінним О.С. сталася бійка. Причина сутички – невідома. Майже відразу в соціальній мережі «Facebook» на сторінці Катерини Пархоменко (як стало відомо – співмешканки Підкамінного  О.С.) з'являється інформація про побиття учасника бойових дій на сході України Підкамінного О.С. чиновником - прикріпивши фото працівника районного КП УЗН після сутички. 

ЗМІ підхопили новину, моментально зробивши «привабливий» для пересічного мешканця заголовок: «Київський чиновник побив бійця АТО».

Звісно, прочитавши вищезгадану фабулу із таким формулюванням активісти, волонтери та інші непасивні громадяни вкрай обурилися такому вчинку, мовляв: ганьба - чиновник побив атошника! Тим не менш, ніхто навіть не спромігся дізнатися причину конфлікту та винного в ньому. А між тим, Лозовий В.Б. також учасник бойових дій (Афганістан). Проте, ЗМІ цього не спромоглися зазначити…

Подальша хроніка подій: після бійки Лозовий В.Б. сідає в автівку та від'їжджає. Для Підкамінного О.С. колеги викликають швидку. Лозовий В.Б. пише заяву до поліції. Підкамінний О.С. спочатку каже лікарям що у нього сталася виробнича травма, пізніше – також звертається із заявою до правоохоронних органів. Лозовий стверджує, що Підкамінний його вдарив першим в живіт (свідки є), після чого – Лозовий В.Б. почав захищатися. Підкамінний стверджує, що Лозовий на нього накинувся з лайками та кулаками (свідків немає). Обидва знаходяться на стаціонарі в лікарні. Наразі поліція проводить розслідування.

В понеділок вранці, біля стін Дарницької РДА збираються учасники бойових дій – з метою внести ясність у ситуацію, що склалася.

А актовій залі головної будівлі району проходить своєрідна прес-конференція з головою Дарницької РДА Сінцовим Г.Л.  (за участі ЗМІ).

Громадська спілка «Братерство учасників бойових дій України»заявило, що бере розслідування інциденту під свій контроль. Районний очільник обіцяє не втручатися в процес розслідування справи.

Співробітники КП «УЗН Дарницького району» вже звернулися колективним листом до низки інстанцій в підтримку свого працівника та з проханням покарати першого заступника голови Дарницької РДА. Держслужбовці адміністрації мовчать… 

Між тим, прихильників обох сторін конфлікту вистачає: співробітники КП «УЗН Дарницького району» характеризують Підкамінного О.С. як сумлінного, добросовісного, чуйного працівника. Співробітники ж Дарницької РДА та представники інших громадських організацій району (які мали справу з першим заступником голови ДРДА) відгукуються про Лозового як про совісну, порядну, справедливу людину.

Невиправданий галас викликала дана справа: двоє чоловіків влаштували між собою бійку. Обидва - учасники бойових дій. Здійснюється шалений тиск виключно на працівника Дарницької РДА. Парадокс: навіть бійки між Народними депутатами України, міністрами та іншими високопосадовцями значно вищого рангу, здається, не викликають в суспільстві такого резонансу… Безперечно, тут зіграв фактор своєрідного інформаційного «гачка» – «поганий чиновник – гарний атошник». На що, власне, й клюнула громадськість. У будь-якому випадку, розслідування правоохоронних органів внесе ясність в цю заплутану справу…

Офіційна інформація з сайту Дарницької РДА щодо даного інциденту, додається:

http://darn.kievcity.gov.ua/news/16128.html

Перший заступник голови Дарницької РДА Лозовий В.Б.

Comments

Советские войска вошли в Афганистан в декабре1979, а лозовой деиобилизовался в июне 1979 ( биография на сайте рда

Так он что и афганскую корочку купил?

Артур:

Я - за Лозового. Именно такие честніе и смеліе люди могут дать достойный ответ этим зарвавшимся АТОшникам. Странно только, почему 2-й чел в р-не лично контролировал погрузку мебели. Лучше бы сам с рабочими мебель потаскал. Не умеешь руководить не берись. А по этим силовикам он хорошо прошёлся.

Эти псевдореволюционепы дарницы зажрались,шо синцов шо Лозовій людей за людей не считают только воруют и держатся за крісла агрохимика синцова на посевную а лозовог на масажи в салон

Мол смотрите, люди добрые! Раньше мы пугали, а теперь мы начинаем наказывать кулаком. И ничего нам за это не будет.

Лозовий за будь-ярких обствин порушив Кодекс державного службовця і має бути негайно звільнений. А те, що його захищає голова району ще раз свідчить або про його непідготовленість, або про його "спільні справи " з Лозовим

Не правда:

Ну, довели мужика... Двое не правы.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.