Благоустрій по-дарницькі | Дарниця.org

Благоустрій по-дарницькі

До нас звернувся шеф-редактор газети " Феміда-МКДТ" з проханням розмістити цей лист на Голову РДА.

Трибуна нашого сайту відкрита для всіх патріотів Дарницького р-ну.

Голові КМДА Попову О.П.

  Наприкінці серпня 2011р. членами Молодіжного клубу «ДИСКУСІЯ ТАБУ» та редакцією газети «ФЕМІДА-МКДТ» було проведено рейд з питань благоустрою у Дарницькому районі м. Києва під час якого було виявлено ряд порушень, про що було повідомлено на початку вересня листом Дарницьку адміністрацію. До цього часу ми не отримали відповідь від адміністрації (що порушує ЗУ «Про звернення громадян) та порушення не було ліквідовано.

  Перелік порушень:

1.  Декілька років у парку «Воїнів-інтернаціоналістів» не працює громадський туалет, що мешканцям району завдає певні труднощі. Такій же стан з туалетом у парку напроти Дарницького вокзалу (фото 1-3).

2. На перехресті вул. Ревуцького та вул. Кошиця у підземному переході з’явився провал, який, навіть, не огороджено. Звертаючи увагу на те, що увечері переходи освітлюються, м’яко кажучи, не дуже гарно, то виникає загроза отримати травму (фото 4-5).

3. По вулиці Вербицького з стін будинку № 6-г давно вже осипається плитка. Раніше була попереджувальна табличка, але її давно немає, а плитка та каміння падають. Наші кореспонденти стали свідками падіння каменюки з стіни будинку, яка пролетіла в 1-2 метрах від перехожого. В цьому році вже був трагічний випадок, коли від такої ж каменюки загинув молодий чоловік на Майдані Незалежності (фото 6-8).

  Така ж загроза чекає і дітей у школі № 267, з стін якої теж падає плитка. Але ніякої огорожі, якихось попереджень немає (фото 9).

4. Біля метро «Позняки» (напроти кінцевої зупинки трамваю № 8) розташувалася прямо на газоні автостоянка, правда, від коліс автомобілів газону там майже не залишилося (фото 10-11).

  Про ці та інші недоліки було надруковано у газеті «ФЕМІДА-МКДТ» № 5-6 за серпень-вересень 2011р. та розміщено на сайті дарниця.org.  

  Просимо прийняти заходи по усуненню недоліків по Дарницькому району.

 

Адреса для листування: 02090 м. Київ, вул. Празька, 3, 63

Тел. 0632360573

 

Директор Молодіжного клубу

«ДИСКУСІЯ ТАБУ»

Шеф-редактор газети «ФЕМІДА-МКДТ»                                           Сергій Котов

 

 

P.S. За підсумками двомісячника з благоустрою й підготовки до опалювального сезону свої посади можуть втратити голови декількох столичних районів.
 

Comments

Пока Витьковский друган ПОпову, бардак будет продолжаться

Голова у нас головний. Він професіонал. Іноді на нарадах буває кричить, матюгається. Але ж як можна по-іншому, коли навколо майже всі барани. А він правду любить. Він з народу. Його послали нам допомогти. А вороги нехай втішаються. Недовго залишилось до зими, а там і Євро допоможе. Нам треба об’єднатись навколо влади, а не хаяти. Ех, Ви...

Какое еще евро? Гомельское?
Даешь советский союз с орами, планами и матюками.
Витьковский хочет построить комунизм в отдельно взятом районе

Дарничанин:

Парни, дайте все фото!!!
Коммунизм?!? У нас в районе до коммунизма, как до неба раком!
Этот, бл...ть, руководитель, был сначала коммунистом-3-ий, кажется, секретарь райкома комсомола (пионерами занимался), потом, когда подготовка к местным выборам началась (до роспуска райсоветов) был замечен во "Фронте змiн" Яценюка, теперь, когда выборы выигрывать не надо, а можно как Попов, быть назначенцем, он-с ПР-дунами, посмотрите на официальный сайт ДРДА, на всех мероприятиях морда Фурсова (это местный вождь голобых).
А вы говорите-коммунизм...

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.