Бермудські ями Дарницького масштабу | Дарниця.org

Бермудські ями Дарницького масштабу

Мабуть, нікого не здивуєш тим, що більшість доріг столиці незадовільного стану, а що вже казати про околиці міста. Але жити на чистих вулицях з якісним асфальтовим покриттям, на нашу думку, гідний кожен. Мова піде про вулиці Декабристів, 6, 8 та Вишняківську, 8 а, які будуть наочним прикладом “відремонтованих” доріг у Дарницькому районі.

33 млн грн, виділені КМДА на асфальтування прибудинкових територій, міжквартальних проїздів, мали б уже витратити. Іншими словами, дарничани повинні були б помітити зміни на дорогах біля своїх будинків ще місяць тому, але маємо те, що маємо. Яскравим прикладом є вул. Декабристів, 8 (що входить до переліку асфальтних робіт), на яку виділили 150,4 тис. грн. До Вашої уваги результат на фото 1, 2, 3, 4, 5.

Згідно з документом, до переліку потрапили лише 99 будинків. Але цікавим є питання, яким чином або за якими критеріями обирали той чи інший дім для ремонту? Чому саме 99? Наприклад, на вул. Декабристів, 8 будинок входить до вищезгаданого списку, а вже на вул. Декабристів, 6 – ні, хоча вибоїн вистачає і там, і там.

Мешканці обох будинків поділилися з нами своїми думками.

Наталія, жителька дому на вул. Декабристів, 6:

«Цю нещасну дорогу вже колись ремонтували, але ремонтом це назвати важко – он дірка, он ще одна... Я тут живу з самого дитинства, сама уже маю дитину, а ця яма майже перед будинком як була, так і залишається. Заасфальтували тільки невеликий клаптик і кинули. Ну хіба це ремонт?»

(Фото 6, 7, 8)

Анастасія, мешканка будинку на вул. Декабристів, 8:

«Я Вам навіть і не скажу, скільки цій ямі років. От скільки тут живу з 1996 року, ото так вона і буде. Всім цим обіцянкам я не вірю вже давно».

Ігор із цього самого будинку:

«Побачили б Ви, що тут твориться, коли йде дощ! На машині проїхати просто неможливо – страшне. Що тут скажеш: яка країна, такі і дороги».

(Фото 9)

І це ще не все. Вул. Ревуцького, 44 а так само залишається без уваги. Ось така там дорога біля будинків – фото 10, 11, 12, 13.

Тим часом машини продовжують об'їжджати вибоїни, які в нас просто не вміють заасфальтовувати якісно.

А якщо пройти трохи далі, углиб вул. Вишняківської, 8 а, можемо побачити картину “кращу” за попередні. Такою дорогою до школи йдуть юні дарничани – фото 14, 15, 16.

Невже районна влада не бачить цих огріхів? А як ходити, коли випаде сніг або ще краще утвориться лід? У зимовий період для дітей ця дорога може бути просто небезпечною.

Тож, підсумуємо – слідів від ремонту дійсно мало. Можемо припустити, що гроші або просто прописані на папері, або гріють чиїсь кишені у той час, коли дарничани мають дивитися зі своїх вікон на вибоїни.

Сподіваємось, що хоча б шляхом публічності ми зможемо допомогти звернути увагу на всі вищезгадані проблеми. Невже так важко забезпечити дарничанам якісні дороги, які слугуватимуть не одному поколінню?

У свою чергу, ми і надалі слідкуватимемо за станом доріг у рідному районі.

Вікторія Квітко

Comments

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.