Безпритульний стадіон | Дарниця.org

Безпритульний стадіон

Декілька років тому мешканці Дарницького району зробили подарунок дітям – побудували стадіон біля Слов’янської гімназії. Кажуть: у семи няньок  - дитина без нагляду. Так вийшло і у випадку зі стадіоном. Побудувати – побудували, а на баланс нікому не передали. Раніше на карті району цього стадіону навіть не було, а зараз його можна знайти на небагатьох сайтах. Але все одно, виходить так, що нібито стадіон є, а офіційних  «батьків» немає.

(фото стадіона, 05.11.11)

Добре, що наш район не без добрих людей, які вирішили власними силами прибрати територію цього стадіону, влаштувавши суботник 5 листопада 2011 року. Об 11 ранку активні мешканці району, члени партії «Рідна Вітчизна», громадська організація «Спадкоємці» вийшли на стадіон та «затіяли» прибирання. Напередодні славної дати – визволення нашої столиці від німецько-фашистських окупантів, цими організаціями було прийнято рішення – не на словах, а на діях принести користь району.

Мешканці району були приємно здивовані суботником, деякі з них прокоментували цю подію:

Сергій, тато 2-х дітей: «Вперше бачу, що хтось влаштовує подібні суботники; було б непогано, якби влада більш переймалась цими питаннями. Особисто моє побажання – прибрати або так сказати «залатати» дірку біля люку, адже каналізація знаходиться неподалік гімназії і, не дай Боже, ніжка дитини застрягне в дірці»;

Лідія Миколаївна, бабуся з онуком: «Приємно, що люди прибирають, але я не знаю навіть, хто ці люди. Якби якось попередньо повідомили, то, можливо і мешканці б вийшли допомогти, я не знала про суботник. Мій чоловік теж активний мешканець – він би точно вийшов допомогти!»

Керівник молодіжної громадської організації «Спадкоємці» теж дав нам інтерв’ю, розповівши, що «організація займається профілактикою здорового способу життя, а прибирання і є одним з найкорисніших занять. Від нашої організації вийшли прибрати діти від 4 до 18 років, потрібно долучати молодь до корисних справ! У наших планах разом з іншими організаціями та активними мешканцями проводити подібні суботники мінімум раз на місяць, проводити футбольні чемпіонати, взимку – заливати ковзанку».

Наші журналісти не змогли не помітити й болото, яке знаходиться за стадіоном, подекуди вкрите ковдрою сміття.

(фото сміттєзвалища за стадіоном на болоті)

В результаті прибирання, зібрали 15 пакетів зі сміттям, що є досить показовим результатом! Але серед проблем ще залишається болото за стадіоном,маленька кількість лавочок на стадіоні (у наявності 3, решта – зламані), розірваний та не пофарбований паркан.

Лермонтова

 

Comments

Олег:

Ну,парни вы вообще ребята! Могёте!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.