А часом не наші під`їзди критикував Президент? | Дарниця.org

А часом не наші під`їзди критикував Президент?

2 листопада 2011 року на закритому засіданні Кабміну Віктор Янукович відверто насварив комунальників за невідповідний ремонт під’їздів, дворів. Були пропозиції щодо збільшення бюджету на житлово-комунальну сферу у 2012 році:

«Коли я попередньо дивився на бюджет, я побачив, Миколо Яновичу, що ми недостатньо коштів виділяємо на житлово-комунальне господарство. І якщо ми вважаємо, що це і далі так буде продовжуватися – на ентузіазмі людей, що вони будуть самі ремонтувати свої дахи, ліфти… Подивіться, що робиться з під’їздами, подивіться на двори!»

Президент звернувся й до присутнього на засіданні спікера Володимира Литвина з метою врахувати це побажання при розгляді проекту бюджету в другому читанні.

Мабуть, влада не поінформована, що гроші виділяють, іноді навіть більше, ніж потрібно, а от з боку адміністрації жодних дій. Гроші замість ремонтів ЖКГ йдуть невідомо куди. В результаті страждають мешканці.

Згадаємо ремонт на вул. Урлівській, 14. На нього виділили приблизно 125 тис. грн, а от замість нього жителі спостерігають страшні картини та наслідки.

 

Тож, виділяти ще кошти чи ні – спірне питання. Потрібно краще контролювати чиновників!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.