«Фонтан закоханих» таки збудують | Дарниця.org

«Фонтан закоханих» таки збудують

«Фонтан закоханих», проект якого минулоріч доручили створити школярам, таки збудують. В рамках благоустрою парку «Позняки», до Дня Києва. Про це повідомляє «Комсомольська правда» з посиланням на лідера громадської організації «Київ. Стратегія-2025» Федора Баландіна.

Фонтан зроблять зі смальти, кераміки та бронзи. Влаштують підсвітку, гратиме музика. З двох боків до фонтану вестимуть східці, для нареченого і нареченої. Саме це пояснює його романтичну назву. Проект базовано на учнівських роботах і доопрацьовано відомим столичним скульптором Костянтином Скритуцьким, автором скульптур «Їжачок у тумані», «Кіт з одноразових виделок», а також композицій на Пейзажній алеї.

Щорічне відкриття нового музичного паркового фонтану стає у Дарницькому районі традицією. Нагадаємо, минулорічний обійшовся платникам податків у 28 мільйонів гривень.

На фото «Комсомольської правди», наданому ГО «Київ. Стратегія-2025»: такий вигляд матиме новий фонтан.

Comments

И скока они союираются влить в этот фонтан?

Вказана у програмі Соціально-економічного розвитку м.Києва на 2012 рік кошторисна вартість реконструкції парку становить 12 млн. 100,0 тис. грн (http://www.дарниця.in.ua/блог/новини/цього-року-розпочнуть-реконструкцію-парку-позняки.html)

Щоб не вийшло так, як з туалетами у Дарн. р-ні. Вони начебто є, але постійно зачинені, бо незрозуміло, хто відповідає за подальшу експлуатацію. А загалом ідея з фонтаном актуальна. Якби ж то до ЄВРО встигли.

Березень:

Та невже руки можновладців почнуть "окультурення" лівобережного Києва?! Очам не віриться!

Березень:

Та невже руки можновладців почнуть "окультурення" лівобережного Києва?! Очам не віриться!

Так це все прекрасно і так має бути. Але мабуть у Дарницькому районі є і більш важливі, потребуючі вирішення питання і відповідних грошових "вливань"..

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.