Заборона продажу алкоголю після 23:00? | Дарниця.org

Заборона продажу алкоголю після 23:00?

Comments

Ніякого сухого закону ніхто не вводив. Обмеження на продаж спиртного логічне. Меншість зловживає, більшість від цього страждає. Єдине що треба підкоригувати – час цього обмеження, а саме з 21-ї до 9-ї години. По закону з 22-ї до 8-ї години заборонено шуміти в житлових будинках та на прилеглій території. Бажаючі побавитися пивом після роботи встигають купити його до 21-ї і за годину випити.
На практиці біля житлових будинків, в яких (поряд яких) розташовані магазини із цілодобовим режимом роботи, нетверезі громадяни з вечора і до ранку влаштовують гучні гульбища із вживанням спиртних напоїв, включають на повну потужність аудіотехніку, кричать та гучно співають, чіпляються до перехожих, застосовують піротехнічні вироби. При цьому часто спалахують бійки. Дерева і кущі навколо та під’їзди таких будинків перетворилися на туалети.
Крім того, загальновідомим фактом є те, що після 21-ї години спиртні напої купують люди, які вже знаходяться у стані алкогольного сп’яніння і втратили відчуття міри. А продаж торговельними закладами алкогольних напоїв з 21-ї до 9-ї години є головним чинником різного ступеня правопорушень від дрібного хуліганства до тяжких злочинів. Дані статистики свідчать про те, що більше 50% злочинів скоюється особами, які знаходяться у стані сп’яніння, а вночі цей відсоток різко зростає.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.