Рекламний щит, що створює небезпеку дорожньому руху | Дарниця.org

Рекламний щит, що створює небезпеку дорожньому руху

Ще в середині липня 2017 року на дуже жвавому перехресті вулиць Драгоманова і Ахматової був помічений рекламний щит.
Фото станом на 01 липня 2017 року.

Неодноразово водії скаржилися на обмежений кут огляду внаслідок розміщення даної рекламної площини. Проте, це ніяк не впливало на його місцезнаходження.
Фото станом на 01 серпня 2017 року.

Згодом стало очевидно, що щит так і буде функціонувати. Проте, під час Новорічних свят на цьому місці розташувалася вже точка з продажу ялинок, а рекламний щит «перемістився» та протилежний бік пішохідної частини. А вже після Новорічних свят зненацька «повернувся» на своє звичне місце.
Фото станом на 12 січня.

Звідси виникло питання: Чи законне його місцезнаходження?
У підсумку, громадська організація звернулася з запитом на отримання публічної  інформації до Дарницької РДА з проханням внести ясність щодо законності місцезнаходження даного пересувного рекламного щита на перехресті вулиць Драгоманова та Ахматової.

В отриманій від Дарницької РДА відповіді зауважується, що районна адміністрація не наділена повноваженнями стосовно розміщення і демонтажу зовнішньої реклами та не веде їх облік. Окрім того, Дарницька РДА неперенаправила запит до Департаменту містобудування та архітектури  КМДА з проханням перевірити законність розміщення сумнівного рекламного щита та, у випадку виявлення порушень – провести демонтаж силами КП «Київреклама».

Також, Дарницька РДА «перестрахувалася» та направила аналогічного листа безпосередньо на вищезгадане КП «Київреклама» (напевне, аби запит не загубився у бюрократичних відписках КМДА та потрапив до даного комунального підприємства).

А нам лишається дочекатися відповіді…
Про подальший перебіг подій – на сайті «Дарниця.org».

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.