Рейдерське захоплення? | Дарниця.org

Рейдерське захоплення?

Історія про те, як приватні фірми в Києві воюють за своє право заробляти (наживатись) на звичайних киянах.
Адреса будинку – вул. Ахматової 22. Загальна площа будинку - 57700 кв. метрів. За один квадратний метр ми платимо - 6,89 грн. За місяць майже 380000 грн. За рік - 4,7 млн. грн. Здавалось, приватний жек має працювати ідеально. Будинок великий, прибудинкова територія дуже маленька. Працюй і заробляй. Насправді - обслуговування жахливе: на поверхах ніхто не прибирає, скрізь сміття, сніг не чиститься, сміття не вивозиться вчасно. Будь-яка поломка - це скандали і затягування часу. Влітку бур’яни не косять, газони не поливаються. Мешканці будинку вдруге організовують ОСББ, і вдруге жителям вставляють «палки в колеса». Але такого ніхто не чекав навіть від ПУЕЦа (назва жека). Вже 3 місяці ініціативна група працює і готує установчі збори, які заплановані на 17 лютого 2018 року. Проте 10 січня кожен мешканець вищезгаданого будинку отримав рекомендовані листи, начебто від ініціативної групи, де від імені останньої запрошуються люди на 21 січня 2018 року! Як зазначає один із мешканців: «Як же мені набридло воювати з цими всіма уродами! Де не копни, куди не подивись - скрізь якісь схеми, підкилимні ігрища та розводняки!
На зворотній адресі листів стоїть підпис «ініціативна група будинку Ахматової 22».

За інформацією «розповсюджувача» даних листів «Укрпошти», цю розсилку вони виконали 06.01.2018 в 12:33 відділення №02081.

Інший мешканець зауважує: «дехто Іван зателефонував відрекомендувавшись власником однієї з квартир нашого будинку (реальний власник Юрій, квартиру він оформив 13.12.2017 - менше місяця назад) розповів історію гідну мильної опери: побачивши листівку з інформацією про майбутні збори по створенню ОСББ Іван нібито вирішив самостійно проявити ініціативу, здер без дозволу прізвища справжньою ініціативної групи, вписав туди одного нового власника (навіть не себе), і вже 6 січня сам заплатив більше 18000 грн. за розсилку замовних листів-фальшивок від чужого імені на самостійно придуману дату. Каже навіть місце забронював в РДА (Дарницькій адміністрації).
При цьому пояснити чому він не в змозі був зв'язатися з реальною ініціативною групою за вказаною в листівці номером телефону, або хоча-б зайти в зазначену там-же FB групу для ознайомлення з ситуацією людина не змогла. Іван обіцяв додатися до нас в FB групу і пояснити свої нелогічні дії і явний обман, поки що все дуже схоже на рейдерство.
Як стало відомо згодом, незнайомий мешканцям даного будинку, такий собі Юрій Гончарук, вписав себе головою ініціативної групи та оголосив про проведення установчих зборів в актовій залі Дарницької РДА!

Але далі, Дарницька РДА, по чуткам, чомусь відмовила вищезгаданому пану у виділенні актової зали, внаслідок чого установчі збори не відбулися. Відразу з’явилися оголошення наступного змісту.

Отже, 21 січня захід не відбувся, між тим, проведення заздалегідь запланованих установчих зборів на 17 лютого все ж мають відбутися.
Для внесення ясності у ситуацію, що склалася лишилося чекати недовго!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).