Про перебіг Марафону здоров'я у Дарницькому районі | Дарниця.org

Про перебіг Марафону здоров'я у Дарницькому районі

19 травня у парку „Партизанської Слави” відбувся Київський легкоатлетичний пробіг „Марафон здоров’я”. Організаторами та ідейними натхненниками вищезазначеного спортивного змагання виступили Народний Депутат України Віталій Ярема та майстер спорту Міжнародного класу Олександр Кузін.

Отже, безпосередньо на вході – „маленьких гостей” зустрічали привітні ростові ляльки.

Котрі, у буквальному сенсі – дарували діткам позитив та відмінний настрій.

Кожен відвідувач – отримав повітряну кульку на згадку...

 Починаючи з 9.00 - активно велася реєстрація учасників.

До речі, як стало відомо згодом, загальна кількість учасників забігу – перевищила позначку у 400 чоловік!

Віддамо належне - мало хто піклується про потреби та комфортні умови глядачів на подібних заходах. Зокрема, наявність чистих і непоодиноких вбиралень – відверто порадувала.

Трибуни поступово почали заповнюватися.

А тим часом - наймолодші відвідувачі марафону активно бавляться на велетенському батуті.

 

Нарешті - відбувається урочисте відкриття „Марафону здоров’я”: на сцені з’являються чемпіони світу та заслужені майстри спорту разом з головним ініціатором заходу – Віталієм Яремою...

Варто зазначити конструктивну критику від пана Яреми, який досить влучно зауважив позицію та відношення нинішньої влади щодо утримання та обслуговування спортивних споруд – на кшталт даного стадіону (котрий знаходиться у відверто занедбаному та вкрай незадовільному санітарно-технічному стані).

 

А далі - переходимо безпосередньо до змагань! Першими на бігову доріжку на дистанцію 100 метрів виходять діти до 6-ти років.

Спочатку – дівчатка...

На старт, увага, руш!

Наступні претенденти.

 

За фінішною межею на всіх учасників забігу - чекали солодкі подарунки та прохолодні напої.

А далі – демонструють свою спритність хлопці!

Опісля – старт спортсменів-колясочників на дистанцію 800 метрів

Перший з п’яти переможців!

По закінченню – у швидкості змагаються дівчата

Далі – загальний старт для юнаків та юніорів

 

Беремо невелику паузу у спортивних змаганнях ...

А прямо зараз – лотерейний розіграш призів!

А ось і „новоспечені” щасливі власники цінних подарунків!

А ми продовжуємо наше „Свято здоров’я!” На старт виходять учні шкіл Дарницького району – аби поборотися в естафетній першості!

А наразі - центральний етап змагань! Зустрічайте - загальний старт легкоатлетичного пробігу на 6-ти кілометрову відстань! В якому, окрім всіх бажаючих - беруть участь чимало професійних спортсменівта заслужених майстрів спорту.

Отже, лунає стартовий постріл!

Також, до вказаного забігу особисто приєднався головний організатор „Марафону здоров’я” – Віталій Григорович Ярема. Який власним прикладом демонструє свою активну громадянську позицію за здоровий спосіб життя.

 

По завершенню - найприємніша частина свята! А саме - урочисте нагородження переможців почесними відзнаками та подарунками!

Не оминули увагою й самого вікового учасника марафону.

Здобутий величезними зусиллями, проте - такий жаданий трофей!

 

 

Всі присутні були приємно здивовані рівнем організації даного соціального проекту. У результаті - кожен провів своє дозвілля з інтересом та новими враженнями. А спортсмени, зі звичним азартом і жагою до перемог - демонстрували свої найкращі вольові та фізичні якості.

Приємно, коли чиновник вищої ланки - дійсно робить щось корисне для суспільства, і своїм особистим прикладом доносить істинні цінності та корисні звички молодому, підростаючому поколінню. Адже місцева влада не лише ніколи „не обтяжувала” себе розвитком спортивних інфраструктур, а відверто та давно „кинула” цей важливий та пріоритетний сегмент, котрий забезпечує нормальне формування особистості в умовах сучасності – напризволяще.

Плекаємо надію, що подібні спортивні змагання незабаром міцно увійдуть до календаря значущих, регулярних подій Дарницького району, та стануть невід'ємною частиною сімейного та підліткового дозвілля для більшості дарничан!

Займайтеся спортом! Та залишайтеся здоровими!

Вітаємо переможців!

Comments

Был на празднике,понравилось.спасибо Виталию Яреме!

LocaMama:

Дякуємо, Віталію Григоровичу, за організацію і проведення цього чудового свята здоров'я! На мою думку, найяскравіша та значуща подія у Дарницькому районі за останній час. Адже у нас так багато приділяється уваги різноманітним культурно-розважальним заходам, а от що стосується пропаганді здорового способу життя, якось сумніше. Погляньмо, навколо занедбані стадіони та спортивні майданчики. Висновок напрошується сам.... навіщо ними опікуватися, вони ж не заспівають і не затанцюють на черговій акції-підтримці та показусі від імені діючої влади.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.