У фокусі | Дарниця.org

У фокусі

Welcome to ABC Agency Media Room

Press Releases

Травень 19, 2017

В Киеве, в микрорайоне Позняки, после демонтажа в апреле возобновил работу пункт налива дизтоплива OsOil, передает корреспондент OilNews.
Установка блочной заправки была замечена 16 мая. На данный момент табло, на котором указана цена ДТ, не работает, торговля еще не ведется.
Отметим, что демонтаж АЗС OsOil на Позняках был произведен в рамках борьбы столичных властей с нелегальными...

Травень 17, 2017

13 травня народний депутат України Віталій Сташук із робочим візитом відвідав Бортницьку станцію аерації (вул. Колекторна, 1). 

Мета – контроль...

Травень 16, 2017Народний депутат України Віталій Сташук запрошує дарничан на тематичні зустрічі-звіти, присвячені головному екологічному проекту, який зараз здійснюється в Дарницькому районі, - проекту реконструкції БОРТНИЦЬКОЇ СТАНЦІЇ АЕРАЦІЇ.
Перша зустріч вже цієї середи, 17 травня, о 19-00, в актовій залі СЗШ № 316.

...

Травень 15, 2017

А знаете ли Вы, что Анна Ахматова последний класс школы проходила в Фундуклеевской гимназии в Киеве, которую и окончила в 1907 году.

ЕЕ первый сборник стихотворений «Вечер» был напечатан в 1912 году.

В начале ХХ века на левом берегу Киева быстро разрастался дачный поселок Новая Дарница, где в это время отдыхали на дачах многие киевские знаменитости. В частности, под первыми...

Травень 11, 2017

2016-й рік NASA назвали найбільш спекотним з усіх відомих, а також третім підряд роком-рекордсменом, який перевищує глобальні показники, починаючи з 1880 року. Поки що 2017-й не обіцяє стати кращим.

Весняні дощі скоро закінчаться, й почнеться сезон розжареного асфальту, задушних вулиць, корвалолу і офісних кондиціонерів. Найбільше перепаде жителям великих міст. Їхні щільно забудовані...

Травень 5, 2017

У Дарницькому районі столиці планують реалізувати програму «Екологічний десант». Про це з посиланням на дані проектів-переможців Бюджету участі повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.
За його даними, річна програма з планування та реалізації заходів контролю за екологічним станом Києва у Дарницькому районі передбачає замовлення лабораторних досліджень, у тому числі й...

Травень 3, 2017

На Позняках почали торгувати трусами до кави. Кава спідньою білизною не комплектується

Продовжіть речення. Якщо поруч з кавою почали продавати труси, значить....

Кві 27, 2017

Ще у середині березня районний сайт «Дарниця.org» висвітлював проблему сміттєвих контейнерів біля житлового будинку по вул. Драгоманова, 3б, що впродовж довгого часу не використовуються за призначенням. 

Інакше...

Кві 26, 2017

Кілька років тому, наразі вже екс-депутат Київради Сергій Костюк (який був обраний на окрузі, до якого входили прилеглі до озера «Сонячне» будинки) встановив вздовж вищезгаданої водойми ось такий інформаційний щит.

Сьогодні даний сквер аж ніяк не відповідає такому статусу…...

Кві 25, 2017

Ще на початку лютого районний сайт «Дарниця.org» висвітлював неприйнятний стан каналізаційної споруди неподалік Дарницької райдержадміністрації.

Що ж змінилося за два місяці?
Було:

Стало...

Кві 24, 2017

13 квітня, пізно ввечері у ресторані «Лакки Лучано» (ТЦ «Центрум» (вул. Драгоманова, 29)) сталася пожежа. 

За інормацією ДСНС у м. Києві: «До оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що по вул. Драгоманова,...

Кві 21, 2017

Ще 01 квітня в парку «Партизанської слави» відбулася велика весняна толока.

У прибиранні взяли участь КП «УЗН Дарницького району», громадські організації (ГО «Дарницька громадська варта» та інші). У підсумку, були висаджені дерева, прибрані прибережні смуги озер, пофарбовано лавки, урни, тощо.

...

Кві 20, 2017

18 квітня до Третього Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (вул. Сімферопольська, 5/1) навідався Міністр юстиції України Павло Петренко та директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський. 

Мета –...

Кві 19, 2017

Минулого тижня в Дарницькому районі відбулася відправка 10 срочників. 

Зокрема, у Дарницькому районному у м. Києві військовому комісаріаті (вул. Бориспільська, 26а) районний комісар Віталій Чекаленко, заступник голови Дарницької РДА Петро Захарченко та інші побажали...

Кві 18, 2017

Все б нічого, але там зараз виїзд з прибудинкової території будинків 1 та 1 Б.

Оголошення про продаж на сайті davinci.estate

Кві 15, 2017

Свято Пасхи наближаєтся, а разом з цим й приходять дари.

Кві 13, 2017

Таке враження, що Київ хоче позмагатися зі Львовом в плані благоустрою, принаймні одна з площ у Дарницькому районі. В ролі жюрі будуть виступати туристи на Євробачення, а мешканці й так звикли.

Судіть самі яка краса.

Київ -...

Кві 12, 2017

На Осокорках періодично спалахує очерет. Раніше, скоріш за все, це і призвело до того, що в кінці березня площа пожежі на Позняках складала приблизно 3000 квадратних метрів

Кві 11, 2017

З 13 на 14 квітня, з 23:00 до 7:00 ранку, будуть промивати трубопроводи у Дарницькому районі. Зокрема у зону робіт потраплять мережі по вул. Бориспільська, Академіка Горбунова, Зрошувальна, Ремонтна, Ташкентська, а також селища Рембаза та ЗБК-135. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води на насосній водопровідній станції «Південний водопарк».

Профілактика...

Кві 10, 2017

В этом году в Дарницком районе будут реконструированы стадионы школ №№62 и 111, а также прилегающие спортивные площадки.

Согласно предпроектным расчетам, ориентировочная общая стоимость строительства составляет 20 млн. грн. В ходе реконструкции будут использованы энергосберегающие технологии, что значительно уменьшит расходы на энергоносители.

Источник...

Кві 8, 2017

На улице Сортировочной, благодаря местным активистам было полностью разобрано поселение цыган.

...

Кві 6, 2017

После публикации на «Фразе» фоторепортажа Дмитрия Факовского «Киевские хроники: фоторепортаж из забытого Дарницкого концлагеря» районные власти обязались решить проблему. Как выяснили журналисты «Фразы», на основании материала был сделан запрос в службу 15-51 Киевской городской государственной администрации. В Дарницкой РГА сообщили, что уже обратились в КП «Дарницкое лесопарковое хозяйство» с...

Кві 5, 2017

Ще з Радянських часів весною було прийнято проводити суботники, білити дерева та бордюри. Схоже на одну традицію поменшає. І ось чому.

Відповідно до Н А К А З У Від 10.04.2006 N 105 Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України 9.1.17. Забороняється білити вапном декоративні дерева і малі архітектурні форми. Роз'яснення : Бордюри не є МАФ, а елемент...

Кві 4, 2017

В цьому році в Дарницькому районі Києва стартує масштабна реконструкція очисних споруд дощової каналізації “Харківські”. Це перший за багато років проект, який допоможе вирішити одну з ключових проблем забруднення водойм — очищення дощових і талих вод.

Існуючі очисні побудовані наприкінці 80-х років і включають в себе  насосну станцію, пісколовки, відстійники та мулові майданчики....

Кві 4, 2017

В цьому році в Дарницькому районі Києва стартує масштабна реконструкція очисних споруд дощової каналізації “Харківські”. Це перший за багато років проект, який допоможе вирішити одну з ключових проблем забруднення водойм — очищення дощових і талих вод.

Існуючі очисні побудовані наприкінці 80-х років і включають в себе  насосну станцію, пісколовки, відстійники та мулові майданчики....

Кві 3, 2017

Просто фотофакт з Позняків