Як перейти у новий дитячий садок | Дарниця.org

Як перейти у новий дитячий садок

Місцева жителька поділилася з нами своєю історією переходи дитини з одного дитсадка в інший:
У зв'язку з переїздом у інший район міста, ближче до батьків, у мене виникла необхідність перевести дитину в інший садочок.
І хоча син у вересні вже йде до школи , а ДНЗ залишилося відвідувати лише півроку, проте їх також потрібно прожити... Погуглила щодо цього питання, та зрозуміла, що мене чекає нелегка доля. Проте знайомий порекомендував зареєструвати на сайті osvita.kyivcity.gov.ua  заявку на переведення дитини з одного садочку в інший. Для цього потрібно лише під рукою мати Свідоцтво про народження дитини. Процедура реєстрації на сайті зайняла 10 хвилин. Вже за добу я отримала повідомлення, що запит оброблено та місце в ДНЗ в групі такій-то є.

Далі потрібно прийняти пропозицію, перейшовши за посиланням та просто натиснути на кнопку "Підтверджую".  Одразу прийшов наступний лист:

Відвідала садок в прийомні години роботи керівника, познайомилася з вихователем... Далі підійшла в колишній садок, забрала особову справу, чемно всім подякували. Це був вечір п'ятниці... Привезла документи в новий ДНЗ і ось вже з понеділка, мій син відвідує новий садок... А я отримала ще один лист:

Коли я розповідаю цю історію друзям, вони кажуть, що це не правило, а виняток, що мені просто дуже пощастило, що було вільне місце в потрібному мені садочку (поряд з гімназією старшої дочки).... Дійсно, деякі люди, які знають питання досконало, сказали, що якби я шукала місце в іншому садочку десь на Осокорках чи Позняках, де велика кількість новобудов, то все було б інакше. Проте я сподіваюся, що розвиток інформаційних технологій, що вже врешті решт вплинув і на адміністративну діяльність, буде допомагати та прискорювати обробку інформації, а не гальмувати її. Тож моя порада батькам, що мають діток віку дитсадку та потребу в його відвідуванні: реєструється в електронній черзі та хай вам щастить!!!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.