Як отримати путівки на санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2013 рік | Дарниця.org

Як отримати путівки на санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2013 рік

Порядок одержання путівок підприємством (організацією).

Одержати путівки за рахунок Фонду має право будь-яка застрахована особа, яка перебуває в трудових відносинах зі страхувальником. Це відбувається за посередництвом роботодавця, який надає до виконавчої дирекції Фонду за місцем реєстрації заявку, на підставі якої одержує путівки на санаторно - курортне лікування та розподіляє їх серед своїх працівників.

Рішення про надання працівникам путівки за рахунок коштів Фонду приймає комісія (уповноважена особа) із соціального страхування на підприємстві (далі - комісія). Працівник подає комісії заяву та медичну довідку про необхідність санаторно-курортного лікування (форма №070/о), яка надається всіма закладами охорони здоров'я на підставі рішення лікарсько-консультативної комісії (далі - ЛКК) для одержання путівки на санаторно-курортне лікування. Довідка (форма № 070/о) затверджена в новій редакції відповідно до наказу МОЗ України від 14.02.2012р. і діє з 01.07.2012 року.

Застрахованій особі протягом календарного року може бути виділена лише одна путівка для санаторно-курортного лікування з урахування путівки, отриманої до санаторію - профілакторію або до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.
Як правило путівки видають на період відпустки за основним місцем роботи.

У 2013 році планування, облік і видача путівок здійснюється відповідно до "Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності" затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 № 12 (із змінами та доповненнями).

Комісією (уповноваженим) із соціального страхування приймається рішення про:
1. Виділення застрахованій особі путівки:
- в двомісний номер з частковою оплатою в розмірі 20% її вартості;
- в одномісний номер з частковою оплатою в розмірі 50% її вартості.
2. Виділення путівки одному із застрахованих батьків (матері або батькові) або застрахованій особі, яка їх замінює (опікунові, піклувальнику):
- для лікування дитини в супроводі дорослого з частковою оплатою в розмірі 15% її вартості;
- для лікування двох дітей в супроводі дорослого - 10% її вартості на підставі заяви застрахованої особи та медичних довідок для дорослого та дитини.

Комісія (уповноважений) із соціального страхування має право приймати рішення про поділ путівки для спільного санаторно-курортного лікування застрахованої особи та члена її сім'ї, що працює (дружини або чоловіка, які перебувають у шлюбі) у тому числі на іншому підприємстві (застрахованої особи), або її дитини віком від 4 до 18 років, застрахованої особи та члена її сім'ї, який навчається у вищому навчальному закладі з денною формою навчання, а також для двох застрахованих осіб, що працюють на одному підприємстві, за умови попереднього отримання письмового погодження адміністрації санаторно-курортного закладу і терміну лікування кожної особи не менше 12 діб.

Лівобережна МВД КМВ ФСС з ТВП інформує та запрошує отримати санаторно-курортні путівки для лікування застрахованих осіб та членів їх сімей на I квартал 2013р., за різними профілями захворювання: органів травлення, дихання, опори та руху, порушень обміну речовин та ендокринної системи, системи кровообігу, нервової системи та хребта в санаторно-курортних закладах України, що пройшли тендер.

Перелік окремих санаторно-курортних закладів України:

Назва курорту Назва санаторію
Одеса ім. Горького, Лермонтовський, Орізонт, Зелений мис
Одеса (Куяльник) ім. Пірогова
Алушта Києв, Кримські Зорі, Славутич
Ялта Зорі України, ім. Кірова С.М., Ясная Поляна, Місхор, Судак, Лівадія
Євпаторія Дружба, Маяк, Примор'є, Буревісник, Феміда
Приазовкурорт Бердянськ, Курорти Приазов'я, Лазурний, Нива
Київська область Феофанія, Жовтень, Україна (Ворзель), Конча-Заспа
Львівська область Шкло, Немирів, Любінь Великий, Трускавецькурорт, Моршинкурорт
Хмельницька область Україна (Маків)
Івано-Франківська область Черче
Волинська область Лісова пісня (Шацькі озера)
Вінницька область Авангард (Немирів)
Харківська область Бермінводи
Закарпатська область Поляна, Верховина, Карпати
Полтавська область Миргородкурорт

   Окремо повідомляємо, що на виконання Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" від 18.01.2001 № 2240 та відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності затверджено Постановою правління Фонду від 25.02.2009 № 17, Виконавчою дирекцію Фонду в 2013 році планується збільшити кошти на дитяче оздоровлення.
   З метою повного охоплення оздоровлення дітей шкільного віку в 2013 році у дитячих закладах оздоровлення, просимо всіх страхувальників надати попередню інформацію щодо кількості дітей, яких батьки бажають оздоровити в літній період.


Лівобережна МВД КМВ ФСС з ТВП
02094, Київ. вул. Попудренка, 34
Довідки за телефоном 5662208

http://drda.gov.ua/xsessions/view/774

Comments

Чи можна отримати путівка напів ціни для багатодітної сімї???

admin:

Да

Випадково знайшла інформацію: "Допомога по тимчасовій непрацездатності застрахованій особі, яка виховує дитину-інваліда, надається на весь період санаторно-курортного лікування дитини-інваліда (з урахуванням часу на проїзд до санаторно-курортного закладу і назад) за наявності медичного висновку про потребу стороннього догляду за нею" Чи стосується це путівок матері і дитини які надає Фонд соц.страхування

Підкажіть, будь ласка, можливо поїхати всією сімє"ю(мати, батько, дитина до 3-х років) по путівці з роботи чоловіка, якщо мати не працює.(ост.раз працювала в 2010р.)

мария:

Чи маю я право одержати путивку стояла на биржи и пишла в декрет але пологи дбулись швидше померла дитинка и в мене був хелп синдром лежала в реанимации 12 днив и 10 у ликарни зараз на роботу, не можу пити як можна поихати щоб видновити здоровя?

я инв.3 гр. працюю.пропопонують путивку по моему захворюванню але треба лягати в ликарню на 10 днив. пидкажить для чого цей стационар без ликування якщо пропонують комплексне ликування

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.