Як захистити право на працю | Дарниця.org

Як захистити право на працю

Чинним трудовим законодавством України передбачені підстави звільнення працівника за ініціативою роботодавця.

Згідно зі ст.ст. 40, 41 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) передбачено детальний перелік підстав, коли трудовий договір може бути розірвано з ініціативи роботодавця.

У зв'язку з фінансовою кризою, що триває, працівників можуть і надалі звільняти. Тому вони мають знати свої права, аби захиститися від незаконного звільнення.

У більшості випадків припинення трудового договору з ініціативи роботодавця або уповноваженої ним особи відбувається на підставі скорочення чисельності або штату працівників. Для захисту від порушень з боку роботодавця, ви чітко маєте знати:

1. Перш ніж видати наказ про звільнення працівників за статтею «скорочення штату», треба довести необхідність його скорочення та звільнення людей. А для цього підприємства, установи, організації повинні підготувати техніко-економічне обґрунтування скорочення посад чи штату працівників, що обов'язково погоджується з профспілковим комітетом (якщо він діє на підприємстві роботодавця, якщо профспілки немає, то ці питання погоджують з виборним представником трудового колективу).

2. Про звільнення попереджають особисто не пізніше ніж за два місяці. Це має бути письмове попередження з підписом керівника.

3. Звільнення через скорочення штату відбувається не раніше закінчення двомісячного попереджувального строку. Працівникові виплачують в останній день роботи вихідну допомогу у розмірі не менше середнього місячного заробітку. Також він отримує трудову книжку.

4. Треба зауважити, що трудове законодавство забороняє звільнення за статтею «скорочення штату» таких категорій працівників:

-         вагітних жінок;

-         жінок, які мають дітей віком до 3 років;

-         одиноких матерів – за наявності дитини віком до 14 років або дитини-інваліда.

 

Важливо, що не допускається звільнення з ініціативи роботодавця в період перебування працівника на лікарняному та у відпустці.

 

Особливість звільнення працівника за угодою сторін полягає у тому, що після звільнення він має законне право набути статусу безробітного й отримувати допомогу по безробіттю. Компенсація при звільненні в такому разі виплачується тільки за невикористану щорічну відпустку. Звільнення проводиться за п. 1 ст. 36 КЗпП України з відповідним записом у трудовій книжці. Проконтролюйте, щоб запис у трудовій книжці про причини звільнення був таким: "Звільнений(а) з посади _______ за угодою сторін п. 1 ст. 36 КЗпП України".

 

При розірванні трудового договору за власним бажанням треба звернути увагу на те, що це право належить усім працівникам незалежно від їхніх посад.

Подання працівником заяви про розірвання трудового договору повинно бути добровільним. Якщо ж звільнення працівника було вимушеним, роботодавець або уповноважений ним орган примусив його подати заяву про звільнення за власним бажанням, то такий працівник підлягає поновленню на роботі.

В будь-якому випадку звільнення працівника роботодавець зобов’язаний видати належним чином оформлену трудову книжку та повністю розрахуватися по заробітній платі в день звільнення.

Необхідно звернути увагу, що термін, протягом якого працівник може звернутися із заявою до суду щодо незаконного звільнення, становить один місяць з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Якщо це стосується виплати заробітної плати – строк для звернення до суду необмежений.

Законодавством передбачено два органи, які вирішують спори між працівником і роботодавцем: комісія з трудових спорів, що створюється безпосередньо на підприємстві, та суд. Але як видно з практики, найчастіше працівники звертаються саме до суду.

Безпосередньо судами розглядаються такі найбільш поширені справи про порушення прав працівників:

- поновлення на роботі працівника;

- зміна дати і формулювання причини звільнення;

- оплата за час вимушеного прогулу;

- відмова у прийнятті на роботу.

 

Зразки позовних заяв про захист трудових прав та гарантій працівника можете знайти на нашому сайті в розділі «База знань».

Довідкова інформація:

Дарницький районний суд м. Києва

            Адреса: 02099, м. Київ, вул. Севастопольська, 14, тел.: 566-11-16, 575-90-29, м. Київ, вул. Кошиця, 5 А, каб. 118 (загальна канцелярія для подачі заяв)

Графік роботи: Пн-Чт з 09:00 до 18:00, Пт з 08:00 до 15:45, Перерва з 13:00 до 13:45.

Comments

Треба ввести поняття "вимушено непрацюючої особи". Наприклад, державна установа шляхом ліквідації змінила код ЄДРПОУ, звільнивши у зв"язку з цим деяких працівників та прийнявши на їх посади інших працівників.
Пропоную звільненим з роботи у результаті таких псевдоліквідацій та непрацевлаштованим присвоїти статус "вимушено непрацюючої особи", а також вважати таких осіб постраждалими від дій держави.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.